Specjalista ds. HR i Administracji praca Kraków, KRAKÓW

Nazywamy się Jobs Plus HR, jesteśmy agencją rekrutacji i zatrudnienia. Codziennie dbamy o to, aby do naszych klientów trafiali pracownicy „szyci na miarę”, a dodatkowo wspieramy kandydatów w poszukiwaniu najlepszej dla nich ścieżki zawodowej.

Ta rekrutacja jest dla nas wyjątkowa, ponieważ szukamy nowej osoby do naszego zespołu.

Jeśli jesteś mistrzem organizacji, który lubi kontakt z ludźmi, a do tego masz za sobą pierwsze doświadczenie w zakresie administracji personalnej, to ta oferta jest dla Ciebie idealna!

Czym się zajmujemy?

Rekrutujemy pracowników różnego szczebla w Polsce i dla klientów zagranicznych. Oferujemy usługi rekrutacji stałych oraz zatrudnienia tymczasowego. Naszymi klientami są zarówno duże organizacje, jak i niewielkie, rodzinne firmy. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie.

Lokalizacja: ul. Gabrieli Zapolskiej

Jakie zadania Ci powierzymy?

- obsługa recepcji i centrali telefonicznej

- kompleksowe zarządzanie w zakresie administracji personalnej w tym m.in.: przygotowanie dokumentów związanych z nawiązaniem i rozwiązywaniem stosunku pracy (także na podstawie umów cywilnoprawnych) oraz zmianami w warunkach pracy i płacy

- dbanie o prawidłowy obieg dokumentacji firmowej (np. faktury, dokumenty pracownicze)

- obsługa korespondencji wychodzącej i przychodzącej

- bieżąca współpraca z biurem rachunkowym - kompletowanie dokumentów do akt osobowych, przygotowywanie skierowań na badania lekarskie i wniosków urlopowych

- kontakt z dostawcami usług i instytucjami zewnętrznymi – np. urzędy, zakłady medycyny pracy, szkoły językowe

- dbanie o prawidłowe funkcjonowanie biura – zamawianie artykułów biurowych, usuwanie i zgłaszanie usterek itp.

Dlaczego polubisz naszą firmę?

- oferujemy stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę

- pracujemy w kameralnym zespole, bez korporacyjnej atmosfery i zbędnych procedur

- korzystamy z prywatnej opieki medycznej (pakiet Lux-med)

- dbamy o work life balance – nie ma u nas nadgodzin, za to istnieje możliwość pracy zdalnej

- pracujemy w elastycznych godzinach – startujemy między 7.30 a 9.00, sama/sam wybierasz, o której zaczniesz pracę, od pon. – pt.

- chętnie dzielimy się swoją wiedzą/doświadczeniem i razem stawiamy czoła trudnym sytuacjom

 Czego od Ciebie oczekujemy?

- conajmniej rocznego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (doświadczenie w agencji pracy będzie mile widziane)

- podstawowej wiedzy z zakresu prawa pracy i administracji personalnej

- umiejętności pracy z wykorzystaniem pakietu MS Office (szczególnie Excela)

- komunikatywnej znajomości języka angielskiego

- samodzielności, skrupulatności, odpowiedzialności

- świetnej organizacji czasu pracy

- komunikatywności oraz wysokiej kultury osobistej

Masz ochotę nas poznać? Wystarczy Twoje CV, my zajmiemy się resztą.

Celem umożliwienia nam kontaktu z Tobą, prosimy o przesłanie CV oraz o zaznaczenie odpowiedniej zgody/zgód:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Jobs Plus HR z siedzibą w Gdańsku, al. Grunwaldzka 56/113, moich danych osobowych zawartych w formularzu aplikacyjnym oraz załączonym CV w celu i zakresie niezbędnym do realizacji procesu rekrutacji i selekcji pracowników, w tym również w celu kontaktu ze mną."

Zaznaczenie zgód jest dobrowolne, ale konieczne, aby włączyć kandydata w proces rekrutacyjny. Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Zgodę można odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres: baza(małpa)jobsplus.pl

Twoje dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych RODO. Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do zakończenia procesu rekrutacyjnego i selekcji pracowników.

Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 27404.

data-contrast="auto" xml:lang="PL-PL" lang="PL-PL" style="">

Data publikacji: 2024-04-26