Specjalista ds. klienta biznesowego, OPOLE

Agencja Zatrudnienia Unique People o numerze 27584 prowadzi kompleksowy zakres usług rekrutacyjnych dla wszystkich spółek CCIG Group.

Od 22 lat specjalizujemy się w obsłudze klienta oraz wielokanałowej sprzedaży produktów i usług, a także realizujemy kluczowe projekty dla największych firm w Polsce i na świecie.Łączy nas to, co nas różni, dlatego nasz zespół tworzą osoby, które chcą i potrafią być sobą. To właśnie dzięki połączeniu wszystkich naszych odmienności nadajemy CCIG Group niepowtarzalny charakter.

Obecnie, dla jednego z naszych największych Klientów z branży telekomunikacyjnej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. klienta biznesowego

Główne zadania:

  • analiza potrzeb klienta i dopasowanie oferty,

  • sprzedaż produktów i usług,

  • negocjowanie warunków,

  • utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami.

Oczekiwania:

  • płynna znajomość języka polskiego w mowie i piśmie,

  • wykształcenie min. średnie,

  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera,

  • pełna dyspozycyjność od poniedziałku do piątku,

  • zaangażowanie w wykonywane obowiązki,

  • chęć rozwijania umiejętności sprzedażowych.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie - gwarantowana podstawa + premie,

  • pracę zdalną od poniedziałku do piątku (dla chętnych również w soboty),

  • możliwości rozwoju w największym call center w Polsce,

  • profesjonalny onboarding,

  • bieżące wsparcie przełożonego i trenera,

  • stabilne zatrudnienie i długofalową współpracę,

  • brak dress code'u (jeśli czasami pojawisz się w biurze) ;)

Zainteresowany/a? Nie czekaj! Wyślij swoją aplikację i dołącz do naszego zespołu!

Data publikacji: 2024-04-21