Specjalista ds. obsługi klienta w CCIG Group Sp. z o.o., CZĘSTOCHOWA

Unique People Sp. z o.o., wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia o nr. 27584, dla swojego Klienta CCIG Group, poszukuje doradców telefonicznych.

Nie masz problemów w nawiązywaniu kontaktów i chcesz zdobyć nowe doświadczenie?

Twoje zadania:

  • prezentowanie aktualnych ofert,

  • utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientem.

Praca w obsłudze Klienta pozwoli Ci:

  • zdobyć doświadczenie,

  • rozwinąć umiejętności interpersonalne,

  • połączyć pracę ze swoimi zajęciami,

  • rozwijać się zawodowo.

Nasze oczekiwania:

  • orientacja na klienta,

  • komunikatywność i chęć do pracy,

  • dyspozycyjność do pracy w tygodniu.

Oferujemy:

  • stałe wynagrodzenie podstawowe 27,70 brutto oraz wysokie premie i prowizje,

  • praca na zmiany poranne lub popołudniowe,

  • możliwość dodatkowych zmian w soboty,

  • jasno rozbudowaną ścieżkę awansu,

  • możliwość przejścia na pracę zdalną już po min. 50 godzinach za zgodą przełożonego,

  • konkursy wewnętrzne z nagrodami,

  • pracę w zgranym zespole,

  • codziennie świeżo mielona kawa z ekspresu, herbata oraz świeże owoce.

Nie boisz się nowych wyzwań? Aplikuj :)

Data publikacji: 2024-04-21