Specjalista ds. obsługi Klienta wsparcie techniczne HVAC, WARSZAWA

Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu.
Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Dla jednego z naszych Klientów, poszukujemy kandydata/ kandydatki na stanowisko: Specjalista ds. obsługi Klienta (wsparcie techniczne HVAC)

Miejsce wykonywania pracy: Warszawa, Targówek

Zakres obowiązków:

- telefoniczna i mailowa pomoc instalatorom przy uruchamianiu pomp ciepła i klimatyzacji

- telefoniczna i mailowa pomoc inwestorom przy problemach związanych z PC i AC

- zdalna ocena zgłoszeń usterek

- wysyłka proform do inwestorów

- wyszukiwanie ekip serwisowych do współpracy

- wyszukanie i zakup części na rynku (jeżeli niedostępne z magazynu)

- telefoniczne wsparcie podczas interwencji serwisu

- rozliczenie APS z wykonanej usługi, ocena prawidłowości wykonania i kompletności załączników

Wymagania:

-doświadczenie serwisowe związane z PC i AC

-wykształcenie techniczne: elektronik, elektryk itp.

-umiejętność czytania schematów elektrycznych

-znajomość języka angielskiego w czytaniu i rozumieniu instrukcji, dokumentacji (min.B2)

Oferujemy:

-umowę o pracę bezpośrednio z naszym Klientem

-atrakcyjne wynagrodzenie!

-pakiet benefitów

-możliwość zdobycia cennego doświadczenia i pracę w dobrej atmosferze

Data publikacji: 2024-04-21