Specjalista ds. pełnej księgowości, CIESZYN

HR SIGMA szuka doświadczonej osoby na stanowisko Specjalisty ds. Pełnej Księgowości dla naszego szanowanego klienta do kancelarii księgowej.

Zadania:

  • Prowadzenie pełnej księgowości dla klientów firmy.

  • Przygotowywanie deklaracji podatkowych i rozliczeń VAT.

  • Księgowanie dokumentów finansowych.

  • Monitorowanie zmian w przepisach podatkowych i księgowych.

  • Współpraca z klientami w zakresie rozliczeń i konsultacji księgowych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub średnie w dziedzinie finansów, rachunkowości lub pokrewnych.

  • Znajomość przepisów podatkowych i rachunkowości.

  • Umiejętność obsługi programów księgowych.

  • Dokładność, rzetelność i zdolność do pracy w zespole.

  • Dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność zarządzania czasem.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w profesjonalnej kancelarii księgowej.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i udziału w szkoleniach.

  • Przyjazne środowisko pracy.

  • Konkurencyjne wynagrodzenie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres [email protected]

Klauzula RODO:

Data publikacji: 2024-04-21