SPECJALISTA DS. PLANOWANIA I KOSZTORYSOWANIA, TRĄBKI

Zignago Vetro Polska S.A. jest wiodącym na rynku polskim i międzynarodowym producentem opakowań szklanych. Należąca do włoskiego holdingu huta specjalizuje się w produkcji i zdobieniu opakowań szklanych na potrzeby przemysłu kosmetycznego i spożywczego.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

SPECJALISTA DS. PLANOWANIA I KOSZTORYSOWANIA

Zakres obowiązków:

  • Zakładanie nowych indeksów wyrobów w bazie danych SAP.
  • Przygotowanie kalkulacji kosztów produkcji wyrobów w oparciu o zebrane parametry
  • Kontrola wyników produkcji, sprawdzanie parametrów, uzupełnianie tabel w SAP
  • Przygotowanie planu produkcji
  • Zakładanie i aktualizowanie klientów w bazie SAP.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej (min. 2 lata)
  • Wysoki poziom umiejętności organizacyjnych i analitycznych;
  • Umiejętność pracy w grupie
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Znajomość systemu SAP lub innego ERP
  • Bardzo doba znajomość programu Excel

Oferujemy:

  • Umowa na zastępstwo min. 2 lata
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie będącej liderem w swojej branży
  • Szkolenia rozwojowe oraz kursy językowe
  • Premia kwartalna zależna od absencji
  • Premia roczna
  • Prywatna opieka medyczna Medicover
  • Świadczenia z Funduszu Socjalnego m.in. wczasy pod gruszą, talony na święta, karty świąteczne dla dzieci do 14 rż., pożyczki mieszkaniowe

Jesteś zainteresowany -> prześlij swoje CV: [email protected]

Masz pytania -> zadzwoń lub napisz SMS: 576 328 333

W tytule wiadomości prosimy wpisać nazwę stanowiska.

Data publikacji: 2024-04-21