Specjalista ds. polerowania szyb, WROCŁAW

Specjalista ds. polerowania szyb

Lokalizacja: Wrocław

Zakres obowiązków:

• przygotowanie powierzchni szklanych do polerowania, w tym oczyszczenie ich z kurzu, brudu i innych zanieczyszczeń,

• wykonywanie prac polerskich zgodnie z ustalonymi procedurami, w celu przywrócenia połysku szkła i usuwania rys i innych uszkodzeń,

• Przeprowadzanie oceny jakości wykonanych prac i dokonywanie poprawek w razie potrzeby,

• prowadzenie dokumentacji związanej z wykonywanymi pracami, między innymi sporządzanie protokołów.

Wymagania:

• doświadczenie w branży polerowania szkła na podobnym stanowisku pracy,

• zaangażowanie, dokładność, punktualność i odpowiedzialność,

• kultura osobista i umiejętności komunikacyjne,

• dostępność w dniach poniedziałek - sobota w godzinach 9:00-19:00,

• w przypadku kandydatów zagranicznych: znajomość języka polskiego, zezwolenie na pobyt w Polsce (Visa lub Karta Pobytu) i zezwolenie na pracę.

Mile widziane:

• umiejętność naprawiania odprysków,

• certyfikat BHP,

• doświadczenie w alpinistycznym polerowaniu szyb,

• zdolności analityczne i pierwsze doświadczenie w sprzedaży,

• posiadanie statusu studenta.

Oferujemy:

• stabilne warunki zatrudnienia,

• wypłatę w wysokości 25% procent od wykonanych usług lub stawkę godzinową do wyboru - zarobki na poziomie 4000 - 9000 PLN miesięcznie,

• zatrudnienie na umowę zlecenia, po 3 miesiącach współpracy możliwość przejścia na umowę o pracę,

• pracę w przyjaznym i dynamicznym zespole,

• spotkania integracyjne,

• możliwość rozwoju zawodowego,

• niezbędne oraz dodatkowe narzędzia do pracy,

• w przypadku zlecenia w innym mieście, firma pokrywa koszty paliwa oraz zameldowania się w hotelu.

Jeśli masz zapał do pracy, doświadczenie i chcesz rozwijać się w branży, wyślij nam swoje CV na adres: [email protected] Czekamy na Twoją aplikację!

Firma Glass Polish, świadcząca usługi polerowania szyb oraz powierzchni szklanych na terenie Warszawy i Wrocławia poszukuje do swojego zespołu nowych pracowników!

Data publikacji: 2024-03-24