Specjalista ds. programowych MACRO ramówki m/k, WARSZAWA

Imar Service Group (nr rej. agencji zatrudnienia: 114) - od 1997 roku specjalizujemy się w usługach pracy tymczasowej, rekrutacji stałej, outsourcingu oraz payrollu. W naszej codziennej pracy stawiamy na otwartą komunikację, profesjonalną obsługę Klientów i Kandydatów oraz doradzanie najlepszych rozwiązań dopasowanych do potrzeb naszych kontrahentów.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej grupy telewizyjnej, poszukujemy Kandydatów zainteresowanych objęciem stanowiska:

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie ramówek miesięcznych kanałów zgodnie z przyjętą dla nich strategią oraz warunkami licencji kanału,

  • Wprowadzanie danych programowych i kontentowych do bazy danych,

  • Zlecanie przygotowania wersji językowych dla wybranego kontentu,

  • Cykliczne przygotowanie planów dla nadchodzących premier i highlights,

  • Przygotowywanie i przedstawienie prezentacji programowych,

  • Współpraca z działami wewnętrznymi (w szczególności z Działem Autopromocji i Emisji).

Oczekiwania:

  • 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w mediach, preferowane z kanałami tematycznymi,

  • Zainteresowanie filmem, znajomość telewizji i treści telewizyjnych,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Dbałość o szczegóły i wysoki poziom dokładności,

  • Umiejętność efektywnej pracy w obliczu napiętych harmonogramów,

  • Dobra organizacja czasu pracy oraz samodzielność,

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (przynajmniej B2),

  • Znajomość pakietu MS Office, a w szczególności Power Point i Excel.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Pracę hybrydową (3 dni zdalne, 2 dni stacjonarne),

  • Pracę w dynamicznej międzynarodowej organizacji,

  • Pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do nauki języków oraz szkoleń i kursów).

Data publikacji: 2024-04-21