Specjalista ds. programu partnerskiego i marketingu, WARSZAWA

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do posiadanego doświadczenia
  • Pakiet benefitów – opiekę medyczną, kartę MultiSport i ubezpieczenie na życie
  • Pracę w trybie hybrydowym (docelowe biuro w Warszawie)
  • Umowę o pracę tymczasową
  • Pracę w międzynarodowej firmie z branży IT

Wymagania:

  • Minimum 2-3 lata doświadczenia w tworzeniu i realizacji działań marketingowych
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne oraz analityczne
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Zaawansowana wiedza z zakresu zasad, praktyk, taktyk i narzędzi marketingowych

Zadania:

  • Skuteczne wdrożenie i monitorowanie programu partnerskiego firmy dla segmentu komercyjnego i dystrybucji w Europie Wschodniej
  • Opracowanie strategii partnerskiej i planów marketingowych, w tym wspólnych działań Digital Go-To-Market wspieranych środkami na rozwój rynku
  • Zarządzanie lokalnymi agencjami dla programów partnerskich
  • Kierowanie, rozwój i pomiar strategicznych inicjatyw w strategii partnerów i planach marketingowych

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Data publikacji: 2024-02-12