Specjalista ds. projektowania opakowań, POZNAŃ

Dzień dobry,

Aktualnie dla naszego klienta z branży opakowań poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Projektowania opakowań

Lokalizacja: Poznań (woj. wielkopolskie)

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie opakowań oraz standów z tektury falistej,
  • Przygotowywanie rysunków technicznych umożliwiających kalkulację oraz wycenę narzędzi,
  • Tworzenie prototypów w odniesieniu do cyfrowej wizualizacji,
  • Wsparcie techniczne klienta w zakresie konstrukcji opakowań oraz standów,
  • Współpraca z działem produkcji oraz działem sprzedaży,

Nasze wymagania:

  • Znajomość oprogramowania CAD (praca w programie ArtiosCAD),
  • Dobra znajomość rysunku technicznego,
  • Preferowane doświadczenie na podobnym stanowisku z możliwością przyuczenia,
  • Umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność,

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.

W Polsce od 2006 roku skutecznie działamy w obszarze doradztwa personalnego – indywidualnie podchodzimy do każdego klienta i całego procesu rekrutacji. Świadczymy usługi w zakresie Rekrutacji, Outsoursingu pracowniczego, Payrollingu i Outplacementu.

Data publikacji: 2024-02-02