Specjalista ds. Rozwoju zasobów ludzkich, TARNOWSKIE GÓRY

Aktualnie dla naszego klienta firmy z branży produkcji poszukujemy:

Specjalista ds. Rozwoju zasobów ludzkich (pół etatu)

Lokalizacja: Tarnowskie góry

Specjalista ds. Rozwoju zasobów ludzkich

Opis stanowiska:

* Kompleksowa opieka nad prowadzonymi projektami rozwojowymi pracowników.

* Doświadczenie na stanowisku HR.

* Określanie profili kompetencyjnych oraz budowanie ścieżek karier.

* Współpraca z kadrą menedżerską w zakresie wdrażania wypracowanych projektów rozwojowych.

* Rekomendowanie działań naprawczo-rozwojowych.

* Współtworzenie i realizacja strategii rozwoju ZZL w organizacji.

* Budowanie profili kompetencyjnych.

Wymagania:

* Wykształcenie wyższe.

* Doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych w firmie produkcyjnej.

* Umiejętność budowania trwałych relacji z pracownikami.

* Znajomość języka angielskiego na poziomie sprawnej komunikacji.

* Znajomość procesów HR (rekrutacja, szkolenia itp.).

* Doświadczenie w koordynowaniu projektów HR.

Oferujemy:

* Możliwość zatrudniona na pół etatu.

* Umowa o pracę.

* Swoboda w działaniu.

Data publikacji: 2024-03-31