Specjalista ds. serwisu IT, BYDGOSZCZ

Czym będziesz się zajmować?

Specjalista/Specjalistka ds.serwisu IT:

Twój zakres obowiązków:

  • Terminowa realizacja zgłoszeń serwisowych
  • Diagnostyka i naprawa sprzętu komputerowego, i peryferyjnego, wsparcie bezpośrednie klientów
  • Sporządzenie dokumentacji z realizacji zadania serwisowego (protokół)
  • Podnoszenie kwalifikacji zawodowych
  • Zdolność samodzielnego rozwiązywania problemów
  • Instalacje i standaryzacje urządzeń
  • Dojazd do klienta głównie w obszarze województwa macierzystego oraz sąsiadujących województw
  • Współpraca z Kierownikami Projektów nadzorującymi poszczególne procesy serwisowe
  • Dbałość o wysoką jakość obsługi klienta zgodną ze standardami firmy
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy
  • Raportowanie wykonanych zleceń w systemie

Kogo poszukujemy?

Nasze wymagania:
  • Znajomość budowy komputerów, mile widziane doświadczenie serwisowe
  • Podstawowa znajomość języka angielskiego
  • Dyspozycyjność, komunikatywność
  • Minimum średnie wykształcenie techniczne, informatyczne lub elektroniczne
  • Podstawy sieci
  • Prawo jazdy kat. B

Czego wymagamy?

2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
Znajomości:
  • Cisco
  • Windows
  • Linux
  • Office
Języki:
  • Polski
  • Angielski

Jakie warunki i benefity otrzymasz?
  • 6000-8000 PLN miesięcznie
  • Umowa o pracę - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: Brak
  • Budżet szkoleniowy, Szkolenia wewnętrzne, Wyjazdy na konferencje
  • Pakiet medyczny, Ubezpieczenie, Pakiet sportowy
  • Kawa / Herbata, Zimne napoje
  • Parking, Parking rowerowy

Kim jesteśmy?
Firma doradcza, która specjalizuje się w rekrutacjach stały jak i body leasingu w IT.
Data publikacji: 2024-04-21