Specjalista ds. Sprzedaży usług co-packing, ŚREM

Dzień dobry,

Dla Naszego klienta firmy z branży opakowań poszukujemy:

Specjalista ds. sprzedaży usług co-packing

Lokalizacja: Śrem

Zakres obowiązków:

- Doświadczenie w pozyskiwaniu klientów z obszaru co-packingu

- Prowadzenie negocjacji biznesowych z potencjalnymi klientami

- Przygotowanie budżetu sprzedaży

- Analiza rynku i działań konkurencji mająca na celu zwiększenie portfolio klientów

- Budowanie długotrwałych relacji z klientami

Wymagania:

- Doświadczenie w sprzedaży usług co-packingu

- Preferowane wyższe wykształcenie

- Znajomość j. angielskiego lub j. niemieckiego

- Łatwość nawiązywania kontaktów, samodzielność, umiejętności analityczne

- Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie w firmie o dobrej pozycji na rynku

- Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

- Możliwość dalszego rozwoju zawodowego

- Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia oraz osiąganych wyników

- samochód służbowy + niezbędne narzędzia do pracy

W Polsce od 2006 roku skutecznie działamy w obszarze doradztwa personalnego – indywidualnie podchodzimy do każdego klienta i całego procesu rekrutacji. Świadczymy usługi w zakresie Rekrutacji, Outsoursingu pracowniczego, Payrollingu i Outplacementu.

Data publikacji: 2024-02-15