Specjalista ds. Sprzedaży z językiem niemieckim. Praca w Biurze Ale Nie Tylko, STARGARD

Nazywam się Karolina Majewska i jestem rekruterem Job Impulse. Zachęcam Cię do zapoznania się z ofertą na którą rekrutuję. Poznaj szczegóły poniżej i jeszcze dziś zaaplikuj. Będę Twoim opiekunem na każdym etapie rekrutacji.

Job Impulse Polska (APT 3000) to jedna z wiodących agencji zatrudnienia. Od 15 lat dbamy o komfort i zadowolenie naszych pracowników, zapewniając im stabilną pracę u solidnych pracodawców. Co roku dzięki nam zatrudnienie znajduje 30 000 osób, w tym osoby z niepełnosprawnością w ramach programu TAKpełnosprawni. Poleca nas 99% pracowników, a magazyn Forbes uznał za jednego z 300 Najlepszych Polskich Pracodawców. Dołącz do grona zadowolonych pracowników i pozwól nam o siebie zadbać!

Dla naszego klienta prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Specjalista ds. Sprzedaży z językiem niemieckim

Miejsce pracy: Stargard

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • Dynamiczna Firma, Stabilne Perspektywy: Dołącz do zgranego zespołu w firmie, która cieszy się ugruntowaną pozycją na rynku. Oferujemy stabilność i możliwość rozwijania się w inspirującym środowisku biznesowym.

  • Konkurencyjne Wynagrodzenie z Premią: Wynagrodzenie w przedziale 8000-10000 zł brutto, z możliwością zdobycia dodatkowej premii po okresie próbnym. Doceniamy Twoją pracę i sukcesy.

  • Benefity, Które Cenią Twoje Zdrowie: Pakiet benefitów obejmujący opiekę medyczną oraz ubezpieczenie grupowe, w pełni finansowane przez firmę, abyś mógł/mogła cieszyć się spokojem o siebie i swoich bliskich.

  • Praca w Biurze, Ale Nie Tylko: Wspaniała okazja do pracy w nowoczesnym biurze w Stargardzie. Jednak nasza praca nie zatrzymuje się na biurkach - możliwość podróży służbowych daje Ci szansę na poznawanie nowych miejsc i budowanie relacji z klientami.

Twoje zadania:

  • Rozwijanie Relacji: Pozyskiwanie nowych klientów i pielęgnowanie długofalowych relacji z obecnymi kontrahentami, tworząc solidne fundamenty dla dalszego rozwoju biznesu.

  • Negocjacje na Najwyższym Poziomie: Twój talent negocjacyjny będzie kluczem do sukcesu przy finalizowaniu umów sprzedażowych, dbając o korzystne warunki dla obu stron.

  • Kreatywność w Tworzeniu Ofert: Poprzez tworzenie atrakcyjnych ofert cenowych, pokażesz naszym klientom, dlaczego warto współpracować z nami.

  • Profesjonalna Obsługa: Zarówno w procesie sprzedaży, jak i po nim, dbasz o wysoką jakość obsługi klienta, skutecznie radząc sobie z ewentualnymi reklamacjami.

  • Efektywność w Analizie: Tworzenie raportów sprzedażowych pozwoli nam na śledzenie postępów i dostosowywanie strategii działania.

  • Masz Ambicje i Doświadczenie: Posiadasz wyższe wykształcenie oraz doświadczenie w sprzedaży B2B, co pozwoli Ci szybko odnaleźć się w nowym środowisku.

  • Jesteś Zorientowany na Wyniki: Twoja determinacja i samodzielność są kluczowe dla osiągnięcia sukcesu w naszym zespole.

  • Mówisz płynnie po Niemiecku: Posiadanie bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego (a znajomość innego języka obcego to dodatkowy atut) ułatwi Ci nawiązywanie relacji z naszymi partnerami biznesowymi.

  • Gotowość do Działania: Prawo jazdy kategorii B oraz gotowość do odbywania podróży służbowych są niezbędne dla tej roli.

Jeśli widzisz siebie w tej roli i chcesz być częścią naszego zespołu, czekamy na Twoją aplikację!

Data publikacji: 2024-04-21