Specjalista ds. sprzedaży z j. niemieckim, STARGARD

Idea HR Group to firma rekrutacyjna, która od wielu lat wyznacza nowe standardy w doradztwie personalnym. Świadczymy wysokiej jakości usługi z zakresu rekrutacji stałych oraz poszukiwań bezpośrednich.
Dla naszego klienta, firmy z branży produkcyjnej, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Zakres obowiązków

  • Budowanie sieci sprzedażowej i bazy klientów

  • Zarządzanie pełnym cyklem sprzedaży, od prezentacji oferty do momentu zawarcia umowy

  • Przygotowywanie raportów sprzedażowych

  • Aktywnie pozyskiwanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami

  • Budowanie marki oraz reprezentowanie firmy na różnego rodzaju eventach

Wymagane kwalifikacje:

  • Doświadczenie w handlu B2B lub obsłudze klienta (mile wdziane)

  • Biegłą znajomość języka niemieckiego

  • Gotowość do podróży służbowych (30 % czasu rocznego)

  • Zorientowanie na osiąganie celów sprzedażowych

  • Prawo jazdy kategorii B

Pracodawca oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowy uzależniony od wyników sprzedaży

  • Premię roczną

  • Możliwość rozwoju w środowisku międzynarodowym

  • Pracę w stabilnej firmie na odpowiedzialnym stanowisku

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Data publikacji: 2024-04-21