Specjalista ds. Trade Marketingu, ŁÓDŹ

Atlas Sp. z o.
o.
największy producent chemii budowlanej w Polsce
do swojej Centrali zlokalizowanej
w Łodzi poszukuje osoby na stanowisko
Specjalista ds. Trade Marketingu

Zakres obowiązków:

  • budowanie przewag trade marketingowych w ramach określonych kategorii
    produktowych,

  • kreacja rozwiązań trade marketingowych budujących pozycję lidera Atlas,

  • analiza działań rynku oraz konkurencji,

  • harmonogramowanie wsparcia sprzedaży,

  • monitorowanie działań i kosztów,

  • opracowywanie, wdrażanie, koordynowanie i rozliczanie akcji
    pro-sprzedażowych zgodnie z celami firmy,

  • ścisła współpraca z dostawcami, kontrahentami, partnerami handlowymi
    przy realizacji akcji promocyjnych,

  • wdrażanie i realizacja kalendarza handlowego,

  • nadzór nad realizacją celów jakościowych i ilościowych, analiza danych
    sprzedaży,

  • przygotowanie szkoleń i imprez integracyjnych dla klientów,

  • prowadzenie powierzonych projektów związanych z marketingiem
    handlowym, w szczególności: kreacja, produkcja i logistyka materiałów POS
    oraz innych narzędzi dla Działu Sprzedaży,

  • współpraca z wewnętrznym i zewnętrznym działem graficznym w zakresie
    tworzenia materiałów POSM.

Nasze wymagania:

  • doświadczenie w pracy w zespole sprzedaży lub marketingu handlowego,

  • swoboda w posługiwaniu się pakietem MS Office, w szczególności
    programem Excel,

  • umiejętność analizy danych i wyciągania wniosków,

  • nastawienie na cel, otwartość na wyzwania i gotowość do podejmowania
    decyzji,

  • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów,

  • kreatywność, samodzielność, inicjatywa w działaniu,

  • umiejętność planowania swojej pracy w oparciu o terminy,

  • zamiłowanie do tworzenia nowych rzeczy oraz energia do wcielania ich w
    życie,

  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • ambitną pracę, w której nie sposób się nudzić,
  • benefity: możliwość przystąpienia do grupowego
    ubezpieczenia oraz prywatnej opieki medycznej, a także skorzystania z pakietu
    socjalnego; dofinansowanie do karty sportowej; program poleceń
    pracowniczych,
  • dobrą kawę w towarzystwie miłych
    współpracowników,
  • regularny feedback, który pomoże rozwijać Twoje
    kompetencje,
  • bezpłatny parking pracowniczy.

Data publikacji: 2024-04-27