Specjalista ds. Utrzymania ruchu., WYKROTY

Logiserv Group Sp. z o.o. Sp. j. jest innowacyjną firmą specjalizującą się w usługach z zakresu obróbki stali, metali nieżeliwnych, tkanin oraz tworzyw sztucznych. Wysoko zaawansowane technologicznie maszyny pozwalają nam na utrzymanie jakości produkcji niezależnie od wielkości zleceń. Jesteśmy gotowi dostarczyć kompletne wyroby jak i komponenty. Spełniamy międzynarodowe standardy jakości, m.in. ISO 9001, EMAS, BREEAM. Kompleksowość oferty pozwala nam na kontrolę prawidłowego przebiegu zlecenia, począwszy od wstępnej koncepcji, przez produkcję, aż po dostawę gotowego produktu własnym taborem.

Powstający w Wykrotach zakład będzie wyznaczać nowe standardy w zakresie wykorzystywanych technologii, dbałości o środowisko, bezpieczeństwa i komfortu pracy.

Zakres obowiązków:

  • Opracowanie i realizacja planu konserwacji i przeglądów technicznych maszyn, urządzeń i infrastruktury budowlanej;

  • Wdrażanie działań usprawniających, dążących do zmniejszania ilości awarii i poprawy bezpieczeństwa;

  • Prowadzenie i nadzór nad dokumentacją techniczną w dziale;

  • Monitorowanie i raportowanie ustalonych wskaźników, przygotowanie i realizowanie działań usprawniających;

  • Zamawianie części i usług na potrzeby utrzymania ruchu;

  • Współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie utrzymania ruchu;

  • Odpowiedzialność za magazyn części zamiennych, składanie zamówień na części zamienne dla działu Utrzymania ruchu.

Wymagania:

  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku;

  • Wykształcenie techniczne;

  • Znajomość języka angielskiego mile widziana;

  • Zaangażowanie, odpowiedzialność oraz samodzielność w realizacji powierzonych zadań.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • Pracę w systemie zmianowym;

  • Odpowiedzialną i ciekawą pracę przy ciągłym rozwoju firmy;

  • Stabilne zatrudnienie i wynagrodzenie odpowiadające posiadanym kwalifikacjom;

  • Zatrudnienie w rozwijającej się firmie z ugruntowaną pozycją na rynku;

  • Niezbędne narzędzia pracy;

  • Możliwość pogłębiania wiedzy oraz zdobywania nowych doświadczeń;

  • Przyjazną atmosferę i współpracę opartą na szacunku i wiedzy;

  • Atrakcyjne miejsce pracy;

  • Pakiet benefitów.

Data publikacji: 2024-04-26