Specjalista ds. Utrzymania Technicznego, SZCZECIN

Twoje zadania:

  • dbanie o odpowiedni stan techniczny narzędzi, sprzętu i budynku,

  • wykonywanie drobnych napraw, usuwanie awarii i usterek oraz pilnowanie przeglądów technicznych,

  • współpraca z serwisami, kontrola i weryfikacja zleconych im prac,

  • prowadzenie pełnej dokumentacji technicznej.

  • nadzorowanie zużycia mediów.

Doceniamy Cię za to, że:

  • masz duszę majsterkowicza i uwielbiasz rozwiązywać problemy,

  • szybko reagujesz na sytuacje awaryjne,

  • chętnie podejmujesz inicjatywę i działasz odpowiedzialnie,

  • posiadasz uprawnienia SEP min. do 1 kV,

  • posługujesz się pakietem MS Office.

Mile widziane:

  • doświadczenie w utrzymaniu technicznym budynków.

Mamy dla Ciebie:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, po 6 miesiącach na czas nieokreślony,

  • pracę w systemie zmianowym,

  • szkolenia zawodowe i specjalistyczne,

  • wsparcie, jakiego potrzebujesz: prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenia na życie, wyprawki dla dzieci, bony świąteczne, kartę MultiSport, świadczenia socjalne, zniżkę na zakupy w Carrefour,

  • pracę w firmie działającej w Polsce ponad 25 lat.

Data publikacji: 2024-04-21