Specjalista ds. zakupów, GLIWICE

Stabilne zatrudnienie, system premiowy, bogaty pakiet benefitów.

Miejsce pracy: gm. Ujazd

Zadania:

  • realizacja procesów zakupowych oraz współpraca z centralnym działem zakupów

  • poszukiwanie nowych dostawców i negocjacje handlowe

  • współpraca z dostawcami w zakresie realizowanych zamówień

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (zakupy materiałów technicznych)

  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

  • umiejętności negocjacyjne i analityczne

Oferujemy:

  • umowę o pracę bezpośrednio z naszym Klientem (pierwsza umowa na 1 rok)

  • premię frekwencyjną

  • premię roczną, nagrody

  • dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego

  • dofinansowanie do pakietu prywatnej opieki medycznej

  • dofinansowanie do posiłków

  • możliwość korzystania z platformy do nauki języka

Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Data publikacji: 2024-04-21