Specjalista ka ds. Obsługi Pacjenta, RADOM

Jesteśmy rozwijającą się siecią centrów medycznych z 30-letnim doświadczeniem w branży. Zespół Corten Medic to fachowa kadra medyczna i eksperci związani z zarządzaniem ochroną zdrowia.

Corten Medic zapewnia swoim Pacjentom opiekę lekarza pierwszego kontaktu, specjalistyczne konsultacje, szeroką ofertę badań obrazowych i laboratoryjnych oraz zabiegów rehabilitacyjnych. Wyróżnia nas także nowoczesna okulistyka, którą prowadzimy w ramach Szpitala Jednego Dnia. Świadczymy usługi w ponad 30 lokalizacjach (m.in. w Kielcach, Warszawie i Radomiu) i sukcesywnie zwiększamy dostępność naszej opieki medycznej.

Angażujemy się w akcje charytatywne i profilaktyczne, sprzyjające podnoszeniu świadomości społeczeństwa w zakresie zdrowego stylu życia, a także uczestniczymy w eventach branżowych i konferencjach. Wartości, które liczą się dla nas w pracy, to przede wszystkim zespołowość, inicjatywa, pasja i dobra komunikacja.

Główne zadania:

  • Obsługa połączeń przychodzących na infolinii, udzielanie odpowiedzi na pytania Pacjentów.

  • badanie potrzeb i dostosowanie usług zgodnie z oczekiwaniem Pacjenta,

  • prowadzenie najwyższej jakości rozmów z klientami w oparciu o szacunek i partnerskie relacje,

  • aktywna promocja usług/marki własnej.

  • lubisz pomagać innym i cechuje Cię pozytywne nastawienie do innych,

  • posiadasz swobodę w komunikacji i prowadzeniu rozmów,

  • masz doświadczenie w pracy przy komputerze,

  • masz gotowość do pracy zmianowej ( 7:30-20:00 w trybie zmianowym po 6/8/10/12 h) od poniedziałku do soboty,

  • Jesteś nastawiony na realizację wyznaczonych celów,

  • znasz biegle język polski w mowie i piśmie,

  • znajomość jęz. angielskiego i doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Nie musisz mieć doświadczenia, zapewniamy szkolenie i pełne przygotowanie do pracy.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w renomowanej firmie z branży usług medycznych,

  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie (następnie umowę o pracę) na pełny etat i płatne urlopy,

  • profesjonalne szkolenie wstępne,

  • perspektywa rozwoju i ścieżką kariery,

  • wsparcie zespołu i przełożonego,

  • spotkania integracyjne 😉,

  • praca na stałe, nie sezonowa - zależy nam na stałej współpracy.

Data publikacji: 2024-04-21