Spedytor, KALISZ

Naszym
Klientem jest firma transportowo - spedycyjna obecna na rynku
ponad 14 lat.  Specjalizuje się w transporcie krajowym i
międzynarodowym oraz spedycji krajowej i międzynarodowej,
posiada własną flotą pojazdów. Siedziba firmy znajduje się w
Kaliszu, posiada jeszcze biura zlokalizowane w Ostrowie
Wielkopolskim oraz w Warszawie.

Nasz
Klient posiada status "super płatnika" na trans.eu -
Certyfikat TCF Elite.

Główne
zadania:

  • realizacja
    zleceń kontraktowych i giełdowych - będziesz
    odpowiedzialny za pozyskiwanie i koordynowanie zleceń
    spedycyjnych w zakresie transportu krajowego i/lub
    międzynarodowego zgodnie ze standardami firmy; waga
    obsługi ładunków do 25 ton;
  • pozyskiwanie
    nowych klientów oraz nowych przewoźników - Twoim
    zadaniem będzie nawiązywanie relacji biznesowych, stała
    współpraca i jej rozwój z klientami i przewoźnikami;
  • weryfikacja
    zleceń transportowych - będziesz odpowiedzialny za
    weryfikację zleceniodawców oraz wycenę zleceń
    transportowych;
  • planowanie
    i monitorowanie zleceń - będziesz kontrolował zlecenia w
    trakcie ich realizacji i rozwiązywał codzienne problemy
    w procesie transportu, aby zapewnić wysoką jakość i
    terminowość świadczonych usług;
  • zgłaszanie
    problemów i reklamacji występujących podczas realizacji
    zlecenia transportowego;
  • wstępne
    czynności windykacyjne;
  • dbanie
    o pozytywny wizerunek firmy.

Oferujemy:

  • Możliwość
    pracy hybrydowej lub stacjonarnej w jednym z biur
    (Kalisz, Warszawa, Ostrów Wielkopolski)
  • Wynagrodzenie
    uzależnione od doświadczenia oraz umowy (B2B - 60% od
    zrealizowanej marży lub UOP - podstawa + procent od
    marży)
  • dużą
    samodzielność w działaniu i możliwość wykazania się,
  • dostęp
    do wszystkich najważniejszych giełd transportowych;
  • wykupienie
    dostępu do dowolnej bazy przewoźników na Twoje życzenie;
  • duże
    wsparcie zespołu w rozwiązywaniu najtrudniejszych
    problemów;
  • pracę
    w firmie o nieposzlakowanej opinii w branży, wśród
    przewoźników i podwykonawców oraz wysokich ocenach na
    giełdach transportowych;
  • niezbędne
    narzędzia pracy: laptop, telefon, inne na życzenie (np.
    dodatkowy monitor)
  • szeroka
    baza benefitów pozapłacowych – noclegi w hotelach,
    laptopy gamingowe, wyjazdy

Oczekiwania:

  • min.
    6 miesięczne doświadczenie na stanowisku spedytora;
  • dobra
    znajomość dowolnego rynku transportowego;
  • dobra
    znajomość zagadnień i procedur związanych z planowaniem
    i koordynowaniem transportu;
  • znajomość
    języka obcego -  min. jednego europejskiego języka w
    stopniu umożliwiającym swobodną komunikację;
  • zdolność
    pracy pod presją czasu;
  • umiejętność
    szybkiego podejmowania decyzji i rozwiązywanie
    problemów;
  • komunikatywność
    i łatwość nawiązywania kontaktów;

   Dodatkowo mile widziane:

  • znajomość
    generatora zleceń fireTMS
  • przedstawienie
    dotychczasowych wyników - udokumentowanych w
    jakiejkolwiek formie

HR
Match Sp. z o.o.
- Agencja pośrednictwa
pracy i doradztwa personalnego
- Nr
certyfikatu 29963
- z siedzibą we
Wrocławiu

Administratorem
danych osobowych ujawnionych przez kandydatów w dokumentach
rekrutacyjnych jest
HR
, z siedzibą we
Wrocławiu przy ul. Na Ostatnim Groszu 3.  Dane osobowe
kandydatów przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu
rekrutacji na wskazane w ogłoszeniu stanowisko i nie będą
udostępniane innym odbiorcom. Kandydatom przysługuje prawo
dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia
oraz do cofnięcia zgody. Podanie danych jest dobrowolne,
jednakże bez ich podania nie jest możliwe zrealizowanie
celu, o którym mowa powyżej. Przysługuje Pani/Panu prawo
wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu
Ochrony Danych Osobowych).

Data publikacji: 2024-04-27