Spichrzowy konserwator, OPOLE

Komagra Sp. z o.o. jest największym w kraju producentem oleju rzepakowego na cele techniczne, który sprzedawany jest wyłącznie jako komponent do produkcji biopaliw, do największych odbiorców w kraju i za granicą. Siła spółki zbudowana jest na mocnych fundamentach jakie tworzą kompetencje w sferze organizacji bazy surowcowej i wysokie uznanie wśród producentów surowców rolnych.

Aktualnie do Naszego Zespołu poszukujemy:

Zakres obowiązków:

  • Prawidłowa obsługa maszyn i urządzeń do czyszczenia, suszenia i rozładunku zbóż.

  • Prowadzenie rozładunku i załadunku zbóż.

  • Odpowiedzialność za prowadzenie procesu konserwacji zbóż.

  • Stałe kontrolowanie jakości składowanej masy zbożowej i nadzór nad jej prawidłowym rozmieszczeniem w komorach elewatora.

  • Ustawianie dróg transportu wewnętrznego i obsługa sterowni elewatora.

  • Odpowiedzialność za utrzymanie czystości na terenie elewatora.

  • Drobne naprawy maszyn i urządzeń.

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub w obszarze związanym z gospodarką magazynową.

  • Dobra organizacja pracy, sumienność i dokładność.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku.

  • Prywatną opiekę medyczną.

  • Kartę przedpłaconą "Ticket Sport & Culture".

  • Możliwość rozwoju zawodowego - udział w szkoleniach.

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę.

Data publikacji: 2024-04-21