Spichrzowy Konserwator, PRUDNIK

Spółkę BZK Group powołano do funkcjonowania jako wynik poszukiwania rozwiązań na rzecz optymalizacji działań handlowych i operacyjnych w wybranych spółkach produkcyjnych, wśród których znajdują się Bakoma Sp. z o. o., Komagra Sp. z o. o., Polskie Młyny Sp. z o. o., Bioagra S.A. i Bioagra-Oil S.A. W imieniu i na rzecz tych spółek BZK Group przejęła skup części surowców do produkcji oraz sprzedaż wybranych produktów powstałych z ich przetworzenia. W długookresowej strategii działania BZK Group stawia przede wszystkim na bezpośrednią współpracę z polskimi producentami rolnymi, upatrując w nich pewne i rzetelne źródło zaopatrzenia w poszukiwane surowce rolne.

Aktualnie firma BZK Group Sp. z o. o. poszukuje kandydata na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Prawidłowa obsługa maszyn i urządzeń do czyszczenia, suszenia i rozładunku zbóż.

  • Prowadzenie rozładunku i załadunku zbóż.

  • Odpowiedzialność za prowadzenie procesu konserwacji zbóż.

  • Stałe kontrolowanie jakości składowanej masy zbożowej i nadzór nad jej prawidłowym rozmieszczeniem w komorach elewatora.

  • Ustawianie dróg transportu wewnętrznego i obsługa sterowni elewatora.

  • Odpowiedzialność za utrzymanie czystości na terenie elewatora.

  • Drobne naprawy maszyn i urządzeń.

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub w obszarze związanym z gospodarką magazynową.

  • Dobra organizacja pracy, sumienność i dokładność.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku.

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę.

  • Możliwość rozwoju zawodowego, udział w szkoleniach i kursach.

Data publikacji: 2024-04-21