Sprzątanie w magazynie DINO, BOLEWICKO

DELTA BUSINESS SERVICE Sp. z o.o. sp.k. w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko:

- Pracownik porządkowy

Praca od 11 marca 2024

  • Miejsce pracy: Bolewicko 64-305 (ok. Nowego Tomyśla), okolice Poznania

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku – Delta Business Service
  • Pakiet benefitów, w tym prywatną opiekę medyczną i kartę Medicover Sport
  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia
  • Praca na 3 zmiany (o konkretnych godz. proszę pytać koordynatora)
  • Elastyczny grafik
  • Możliwość wypracowania dużej ilości godzin

Wymagania:

  • Motywacja do pracy
  • Gotowność do pracy fizycznej
  • Mile widziana książeczka sanepidowska

Obowiązki:

  • Sprzątanie hal, magazynów, biur, pomieszczeń socjalnych i toalet w centrum dystrybucyjnym DINO

Osoby zainteresowane proszę o kontakt 666 848 122 Jolanta

Od 2006 roku specjalizujemy się w projektowaniu dedykowanych rozwiązań w zakresie utrzymywania czystości we wszelkiego rodzaju nieruchomościach.

Naszą współpracę z Państwem rozpoczynamy od opracowania indywidualnego planu higieny nieruchomości. Tworzony jest on przez doświadczoną grupę technologów i specjalistów z poszczególnych dziedzin. System utrzymania czystości w obiekcie dostosowujemy do wymagań i potrzeb użytkowników nieruchomości, tak aby wykonując nasze usługi, nie zakłócać jej codziennego funkcjonowania.

Utrzymanie czystości wymaga doskonałej organizacji i współpracy wielu czynników, dlatego:

  • projektujemy system świadczenia usługi dostosowując go do specyfiki obiektu,
  • delegujemy do pracy stabilny i doskonale wyszkolony personel,
  • starannie opracowujemy technologię utrzymania czystości,
  • dobieramy najwyższej jakości maszyny i sprzęt ręczny,
  • korzystamy ze sprawdzonych, ale bezpiecznych dla środowiska środków chemicznych.

Data publikacji: 2024-03-07