Sprzedawca doradca klienta, PIŁA

Pako Lorente to działająca w segmencie męskiej odzieży polska marka o ugruntowanej pozycji na rodzimym rynku odzieżowym, która jest doceniana również za granicami kraju. Marka konsekwentnie realizuje plan ekspansji: powiększa sieć swoich salonów w galeriach handlowych oraz rozwija kanał sprzedaży online.

KRÓTKO O PRACY U NAS

Miejsce pracy: Piła, Galeria Vivo, 14 lutego 26
Czas pracy: pełen etat, praca w oparciu o 12-godzinne zmiany od poniedziałku do soboty i wybrane niedziele handlowe
Umowa: umowa o pracę

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Obsługa klienta na wszystkich etapach sprzedaży - od momentu pierwszej rozmowy i zbadania potrzeb po finalizację sprzedaży.

  • Znajomość i realizacja indywidualnego planu sprzedaży.

  • Dbanie o estetykę salonu - porządek, czystość, odpowiednie oznaczenie towaru, ułożenie i ekspozycję produktów.

  • Obsługa dostaw w salonie. Przygotowanie asortymentu do sprzedaży.

  • Dokonywanie i obsługa zamówień.

  • Aktualizowanie swojej wiedzy o obowiązujących promocjach, nowościach i produktach poprzez platformę pracowniczą Pako Lorente Academy.

  • Około 80-90% Twojej pracy to bezpośrednia obsługa klienta. Pozostałą część zajmują zadania związane z techniczną pracą salonu i jego atrakcyjnością dla klientów.

NASZE WYMAGANIA

  • Poszukujemy osoby, która posiada wysokie kompetencje komunikacyjne - jest otwarta, uśmiechnięta, energiczna. Potrafi budować dobre relacje z klientami i współpracownikami.

  • Jest zorientowana na klienta - potrafi nawiązać z nim rozmowę, zbadać i odpowiadać na jego potrzeby czy obiekcje, jest empatyczna.

  • Jest pracowita, nastawiona na osiąganie bardzo dobrych wyników sprzedażowych - dajemy w tym wsparcie jednak oczekujemy zaangażowania w realizację wyznaczanych celów.

  • Chce się uczyć i zwiększać swoje kompetencje niezbędne w codziennej pracy.

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.

  • Zainteresowanie modą, poczucie estetyki.

TO OFERUJEMY

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • System wynagradzania oparty o podstawę oraz premię uzależnioną od sprzedaży (pomożemy Ci przygotować się do roli sprzedawcy tak, by Twoja praca dawała Ci satysfakcjonujące wynagrodzenie).

  • Zniżki na firmowe produkty.

  • Dostęp do platformy do nauki języków obcych.

  • Karta Multisport.

  • Opiekę medyczną i ubezpieczenie grupowe - dla Ciebie i Twojej rodziny.

  • Uporządkowany program wdrożenia do pracy - tak, abyś mógł poznać nas, swoje stanowisko i pracę oraz szybko odnaleźć się w nowej roli.

  • Materiały edukacyjne i szkoleniowe dotyczące produktów, marki, procesu obsługi klienta - dostępne dla Ciebie poprzez naszą platformę szkoleniową i wiedzę mentorów.

  • Możliwość awansu w ramach struktur Pako Lorente- wraz ze wzrostem Twoich kompetencji i doświadczenia.

  • Elastyczny czas pracy oparty standardowo o 10-12h zmiany (pracujemy przeciętnie 3-4 dni w tygodniu, grafik planujemy z góry na cały miesiąc, pracujemy od poniedziałku do soboty i w wybrane niedziele handlowe).

  • Zespół pełen pasji do mody, do klientów i do tego, czym zajmuje się na co dzień - poznaj nas bliżej podczas rekrutacji.

Data publikacji: 2024-04-25