Sprzedawca HalfPrice Warszawa, WARSZAWA

HalfPrice, czyli Great Brands & Great People!
Jesteśmy siecią sklepów w kategorii off-price, należącą do Grupy CCC.
Oferujemy szeroką gamę produktów znanych marek w bardzo atrakcyjnych cenach. Wśród nich odzież, obuwie, kosmetyki, zabawki oraz wyposażenie i dodatki do domu. W listopadzie 2021 wystartowaliśmy również z naszym sklepem internetowym HalfPrice.eu.
W ciągu dwóch lat otworzyliśmy ponad 120 sklepów, zatrudniamy 3500 #GreatPeople i jesteśmy obecni już na kilkunastu rynkach (m.in. w Czechach, Rumunii i Austrii). Ale to jeszcze nie koniec! Rośniemy dalej, poszerzamy asortyment i polujemy na nowe talenty!

Twój zakres zadań:

  • przyjmiesz dostawę pełną skarbów i najciekawszych marek

  • wyeksponujesz nowości i zadbasz o porządek na sali sprzedaży​

  • dzięki Tobie klient będzie mógł komfortowo mierzyć upolowane perełki ​

  • sfinalizujesz zakupy na kasie dbając o jak najlepsze doświadczenie klienta

  • szukamy Sprzedawców do Sklepów: Blue City, Galeria Północna, Fort Wola, HomePark Targówek, WSJ Marszałkowska, Galeria Młociny, Centrum Handlowe Janki.

Nasze wymagania:

  • jesteś dyspozycyjny/a w wymiarze 10, 20, 30 lub 40 godzin tygodniowo (1/4, 1/2, 3/4 lub pełny etat) ​

  • lubisz pracę z ludźmi​

  • jesteś komunikatywny/a i z entuzjazmem podchodzisz do nowych wyzwań​

  • chcesz się uczyć i rozwijać​

  • pracujemy w weekendy i na zmiany, ale jesteśmy gotowi dopasować grafik i wymiar czasu pracy do Twoich potrzeb

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę​

  • różnorodność zadań - poznasz cały sklep i wszystkie działy​

  • szkolenie wdrożeniowe - otrzymasz solidne wsparcie na start​

  • elastyczne godziny pracy​

  • prywatną opiekę medyczną​

  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie oraz karty sportowej​

  • zniżki do sieci sklepów w grupie CCC (Halfprice, CCC, eobuwie, MODIVO)​

  • możliwość rozwoju i awansu wraz z dynamicznym rozwojem firmy​

  • udział w tworzeniu międzynarodowej marki o polskich korzeniach

Data publikacji: 2024-04-21