Staż w Zespole Analiz i Utrzymania Procesów Biznesowych RPA w Polkomtel Sp. z o.o., WARSZAWA

Opis stanowiska

  • Udział w pracach projektowych zespołu pracującego nad wdrożeniem i rozwojem robotów klasy RPA (od analizy potencjalnych procesów biznesowych do utrzymania i zarządzania zbudowanymi robotami);
  • Udział w programie optymalizacji procesów biznesowych na poziomie Grupy Kapitałowej, m.in. opracowywanie modeli procesów i analiz z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi informatycznych, definiowanie i wyznaczanie KPI w ramach analizowanych procesów biznesowych.
  • Udział w procesie wdrożenia narzędzia OCR w Grupie Kapitałowej

Nasze oczekiwania

  • Student minimum ostatnich lat lub absolwent kierunków: Informatyka, Zarządzanie (ze szczególnym uwzględnieniem analizy biznesowej);
  • Znajomość języka angielskiego (min. B1);
  • Podstawowa znajomość C#, .NET, PL/SQL;
  • Mile widziana znajomość notacji BPMN/UML;
  • Nastawienie na rozwój umiejętności;
  • Komunikatywność i proaktywność w działaniu.

Co oferujemy

  • Płatny staż do końca roku z szansą na dłuższą współpracę;
  • Zdobycie bogatego doświadczenia w dużej firmie będącej liderem rynku telekomunikacyjno-medialnego;
  • Możliwość nabycia wiedzy jak skutecznie podchodzić do analizy procesów biznesowych aby ich optymalizacja była jak najbardziej efektywna;
  • Poznanie narzędzi klasy robotic porcess automation (UiPath) i technologii OCR
  • Pracę w fajnym, młodym i ambitnym zespole, otwartym na nowe pomysły :)
  • Wsparcie opiekuna merytorycznego podczas trwania praktyk;
  • Informację zwrotną po odbyciu praktyk oraz certyfikat potwierdzający udział w programie;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Przyjazną atmosferę pracy.
Data publikacji: 2024-04-21