Starszy Konsultant SAP FI/CO + ABAP Remote, WARSZAWA

Czym będziesz się zajmować?

Warunki zaangażowania:

  • Obszar: Consulting IT
  • Lokalizacja: 100% zdalnie (lub hybrydowo z Gdańska, Krakowa lub Warszawy)
  • Start: ASAP (akceptujemy kandydatury z max 3msc okresem wypowiedzenia)
  • Stawka (ustalana indywidualnie): 190 - 230 PLN netto + VAT / h
  • Zaangażowanie: B2B (outsourcing z 1dea), full-time, długofalowo
Proces rekrutacyjny (100% zdalnie):
  • Krótka rozmowa telefoniczna informacyjno-zapoznawcza z rekruterem 1dea (~10 min)
  • Weryfikacja techniczna z Klientem / przedstawicielem Projektu (~1 - 1,5 h)
  • Decyzja o podjęciu współpracy
Zakres obowiązków:
  • Długofalowa współpraca z polskim oddziałem międzynarodowej firmy consultingowej IT
  • Projektowanie, wdrażanie i testowanie kilku procesów finansowych dla różnych ścieżek ulepszeń i zadań konserwacji naprawczej
  • Współpraca z biznesem, Konsultantami SAP innych modułów oraz Developerami ABAP

Kogo poszukujemy?

  • 3+ lat doświadczenia na podobnym stanowisku - jako konsultant SAP FI/CO lub specjalista ds. aplikacji SAP FI/CO
  • Solidna wiedza z zakresu debugowania ABAP
  • Praktyczne doświadczenie w fazie gromadzenia wymagań/dopasowywania luk, projektowania/planowania i konfiguracji/dostosowywania programów transformacji SAP
  • Głębokie zrozumienie procesów biznesowych oraz dobra znajomość zagadnień technicznych w obszarze modułów finansowych
  • Angielski na poziomie swobodnej komunikacji w mowie i piśmie - B2+
Mile widziane:
  • doświadczenie w punktach integracji FI z innymi modułami SAP np. SD, MM

Czego wymagamy?

3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
Znajomości:
  • SAP
  • SAP FI/CO
  • Debugging
  • ABAP
  • SAP MM
  • SAP SD
Języki:
  • Polski
  • Angielski

Jakie warunki i benefity otrzymasz?
  • 31920-38640 PLN miesięcznie
  • B2B - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: W całości

Kim jesteśmy?
1dea jest rekrutacyjną firmą consultingową świadczącą usługi w zakresie pozyskiwania najlepszych talentów IT dla swoich Klientów. Działamy na rynku polskim od ponad 8 lat i sukcesywnie zwiększamy zasięg naszych usług na rynki Europy Zachodniej.
Data publikacji: 2024-04-21