Starszy Programista PHP Laravel Remote, WARSZAWA

Czym będziesz się zajmować?

HUB4IT dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osoby do roli Starszego Programisty PHP ze znajomością Laravel.

Twój zakres obowiązków:
  • Wsparcie w obszarze rozwoju i utrzymania aplikacji u jednego z naszych Klientów
  • Proponowanie rozwiązań dotyczących optymalizacji kodu pod kątem zwiększenia wydajności i bezpieczeństwa aplikacji
  • Identyfikacja zagrożeń i wąskich gardeł w strukturze kodu oraz eliminacja zagrożeń
  • Praca w SCRUM
  • Wielopłaszczyznowy kontakt z całym zespołem projektowym
  • Tworzenie dokumentacji technicznej w oparciu o wygenerowany kod

Kogo poszukujemy?

Wymagania:
  • Co najmniej 5 lat doświadczenia w różnych wersjach PHP z naciskiem na Laravel
  • Przerwa w pracy nie dłuższa niż 6 m-cy od ostatniego zatrudnienia.
  • Umiejętność samodzielnej pracy oraz bycia częścią zespołu Scrumowego.
  • Dobra organizacja pracy i umiejętność szacunkowego kosztorysowania zadań.
  • Doświadczenie w pracy z relacyjnymi i nierelacyjnymi bazami danych (ORM)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (co najmniej B2+ / mowa płynna).
  • Dbałość o wysoką jakość wytworzonego kodu
  • Dobre umiejętności komunikacyjne i organizacyjne.
  • Domain-driven design, Design Patterns, OOP (ogólnie programowanie obiektowe)
  • Protokół HTTP, Unit Test (testy jednostkowe), PSR (PHP standard recommendation)
Mile widziane:
  • Doświadczenie w pracy z Magento 2
  • Znajomość wzorców projektowych, w szczególności MVC
  • Doświadczenie w projektowaniu relacyjnych baz danych
  • Znajomość narzędzi: Docker, Jenkins
  • Znajomość ról PO vs. PM oraz ich płynne rozróżnianie w świetle projektu.

Czego wymagamy?

3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
Znajomości:
  • PHP
  • Laravel
  • OOP
  • ORM
  • Git
  • Magento
  • Docker
  • Jenkins
  • MVC
Języki:
  • Polski
  • Angielski

Jakie warunki i benefity otrzymasz?
  • 19500-23500 PLN miesięcznie
  • B2B - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: W całości

Kim jesteśmy?
HUB4IT Sp. z o.o. to miejsce, w którym łączymy potrzeby projektowe Klientów i najlepsze doświadczenia Kandydatów z sektora IT. Zespół naszych ekspertów posiadający wieloletnie doświadczenie, niejednokrotnie pracował z najlepszymi Kandydatami i najbardziej wymagającymi Klientami, będąc odpowiedzialnym za realizację celów, budowanie długotrwałych relacji oraz dbanie o najwyższą jakość procesu rekrutacyjnego.
Data publikacji: 2024-04-24