Starszy Specjalista ds. logistyki materiałowej opakowania, GĄBIN

KIM JESTEŚMY:

Jako producent drzew, krzewów owocowych i roślin ozdobnych działamy od 2007 roku. Naszymi klientami są największe europejskie sieci handlowe. W 2023 roku zdobyliśmy brązowy medal w kategorii Gotowe Rośliny i Drzewa w konkursie International Grower of the Year 2023 AIPH. Posiadamy certyfikat GLOBALG.A.P. W Fructoplant wierzymy, że sukces to przede wszystkim nasz Zespół, który obecnie chcemy poszerzyć o Starszego Specjalistę ds. logistyki materiałowej.

MIEJSCE PRACY: Gąbin k/Płocka

KOGO SZUKAMY:

Do naszego działu Magazynu Opakowań poszukujemy Pasjonata/ki logistyki materiałowej- Zaopatrzeniowca z krwi i kości! Utalentowanego Kandydata posiadającego kompetencje poparte wynikami i doświadczeniem w obszarze skutecznego zarządzania relacją z klientem biznesowym w zakresie zakupu surowców. Seniora, który zdobywa cele, stale się rozwija, ale również chętnie dzieli się wiedzą i wierzy w efekt synergii w zespole.

TWOJE ZADANIA:

Specjalista w dziale Magazyn Opakowań będzie odpowiedzialny za zapewnienie surowców poprzez pozyskiwanie i selekcję dostawców, skuteczne negocjowanie i prowadzenie procesów zakupowych, kontrolę procesu realizacji zamówień oraz budowanie relacji z dostawcami. Do obowiązków osoby, która dołączy do naszego zespołu będzie należało zarządzanie procesami przyjmowania i wydawania towarów i surowców dostarczonych do Magazynu Opakowań, jak i kontrola ich stanów. Specjalista będzie budował harmonogramy dostaw oraz aktywnie monitorował rynek. Ponadto w jego zakresie działań znajdzie się również budowanie i utrzymywanie trwałych relacji biznesowych z klientami poprzez aktywny udział w projekcie sprzedażowym prowadzonym przez Magazyn Opakowań.

OCZEKUJEMY:

  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku z podobną odpowiedzialnością;
  • bardzo dobrej znajomości Excela
  • umiejętności skutecznego prowadzenia procesów negocjacyjnych z klientami biznesowymi;
  • umiejętności planowania zadań i orientacji na realizację celu
  • umiejętności budowania efektywnych relacji biznesowych
  • motywacji do rozwoju;
  • wysokiego poziomu etyki zawodowej i dojrzałości emocjonalnej;
  • sumienności i dokładności w działaniu;
  • komunikatywnej znajomości angielskiego;

CO CHCEMY CI ZAOFEROWAĆ:

  • stabilne zatrudnienie w rozwijającej się strukturze;
  • możliwość rozwoju- jasna ścieżka kariery;
  • atrakcyjne wynagrodzenie i warunki pracy;
  • otwartość firmy na Twoją inicjatywę, samodzielność i pomysły;
  • unikalną atmosferę współpracy opartą na zaufaniu i szacunku, z krótką ścieżką decyzyjną
  • możliwość powiększania Twoich kwalifikacji poprzez dostęp do platformy językowej i biblioteczki firmowej oraz udział w kursach i szkoleniach

Brzmi ciekawie? Prześlij nam CV i list motywacyjny. Może to właśnie na Ciebie czekamy!

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie do aplikacji poniższej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Fructoplant Sp. z o.o. z siedzibą w Gąbinie zgodnie z ustawą z dnia

29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922).”

Informujemy, że Administratorem danych jest Fructoplant Sp. z o.o. z siedzibą w Gąbinie przy ul. Kielniki 2E. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Fructoplant Sp. z o. o. koncentruje się na produkcji i dostawach szerokiej palety materiału szkółkarskiego, w tym: drzew i krzewów owocowych, krzewów ozdobnych oraz róż. Od początku budujemy firmę opartą na zaufaniu. Zaufaniu do naszych produktów, do naszej firmy oraz ludzi, którzy ją tworzą. Staramy się być blisko naszego Klienta i realizować jego potrzeby.

Kierujemy się partnerskimi relacjami z Kontrahentami. Dzięki takiemu podejściu, zdobyliśmy zaufanie największych europejskich sieci handlowych oraz profesjonalnych sadowników, dla których najwyższa jakość kupowanych produktów jest absolutnym priorytetem.

W naszym biznesie wykorzystujemy wiedzę i doświadczenie,zdobywane od kilku pokoleń. Rozpoczęliśmy działalność w 2007 r. i w tym czasie zdobyliśmy wysoką pozycję rynkową.

Tworzymy zgrany zespół młodych osób, pełnych pasji, dążący do realizacji ambitnych celów. Nasza praca została już wielokrotnie doceniana i została zwieńczona przyznaniem kilku prestiżowych nagród i wyróżnień.

Data publikacji: 2024-02-09