STOLARZ-produkcja pociągów praca w Niemczech, MAGDEBURG

Dla naszego klienta  z okolic Magdeburg (Niemcy) poszukujemy
kandydatów na stanowisko:

STOLARZ

Zakres obowiązków:

-wykonywanie komponentów / mebli do wyposażenia pociągów

-wykonywanie stolarki

-obsługa specjalistycznych narzędzi

- szlifowanie bądź frezowanie

* praca przy produkcji pociągów pasażerskich

Wymagania:

- komunikatywna znajomość j. niemieckiego na poziomie min.
B2
(warunek konieczny)

-prawo jazdy oraz własny samochód (warunek konieczny)

-doświadczenie zawodowe min. 3 lata

Oferujemy:

-wynagrodzenie  16 € brutto/h + 10,20
€ netto diety za każdy przepracowany dzień

-umowę o pracę na warunkach niemieckich

-bezpłatne zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych z dostępem do kuchni i internetu
(pokoje w pensjonatach)

-możliwość zrobienia płatnych nadgodzin

 Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie aktualnego
CV na adres e-mail :
[email protected]

Firma ZAV Draber GmbH z siedzibą w
Erfurcie działa od 1997 roku. Swoje powodzenie na rynku pracy zawdzięcza swojej
elastyczności, kompetencji oraz rzetelności całego zespołu. Jesteśmy po to, aby
pomóc Wam rozwijać swoje umiejętności. Dajemy szansę i możliwości wszystkim
kandydatom, którzy chcą poznać niemiecki rynek pracy. Czekamy właśnie na
Ciebie, aplikuj już dziś!

Data publikacji: 2024-04-27