System Engineer streaming platforms VOD m/k, WARSZAWA

Imar Service Group (nr rej. agencji zatrudnienia: 114) - od 1997 roku specjalizujemy się w usługach pracy tymczasowej, rekrutacji stałej, outsourcingu oraz payrollu. W naszej codziennej pracy stawiamy na otwartą komunikację, profesjonalną obsługę Klientów i Kandydatów oraz doradzanie najlepszych rozwiązań dopasowanych do potrzeb naszych kontrahentów.

Dla naszego Klienta, firmy działającej w branży telekomunikacyjnej, poszukujemy osób na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Udział w opracowaniu projektów technicznych dotyczących implementacji i rozwoju platform dystrybucji wideo (OTT, IPTV, DVB),

  • Optymalizacja wydajności i diagnozowanie problemów technicznych,

  • Współpraca z Klientem biznesowym w procesie definiowania wymagań i specyfikacji rozwoju usług wideo,

  • Nadzór nad wykonaniem, testowanie platform i usług wideo,

  • Współpraca oraz nadzór techniczny nad dostawcami infrastruktury i rozwiązań dla platform telewizyjnych.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (telekomunikacja, informatyka lub pokrewne kierunki),

  • Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Doświadczenie w zakresie jednego lub wielu obszarów: OTT, DVB, MPEG-DASH, LL-DASH, HLS, IPTV, Multicast ABR, DRM, DAI, NVENC,

  • Mile widziane doświadczenie w transkodowaniu sygnałów wideo (np. h.264, h.265) dla potrzeb transmisji OTT,

  • Mile widziane doświadczenie z live streaming, on-demand, time-shift TV, Cloud DVR,

  • Znajomość technologii sieciowych i środowiska Linux,

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym (w mowie i piśmie),

  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Pracę hybrydową (2 dni w biurze, 3 dni zdalnie),

  • Pracę w międzynarodowym środowisku,

  • Możliwość rozwoju w strukturach, udział w różnorodnych projektach oraz szkoleniach,

  • Pakiet socjalny - opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, pakiet kafeteryjny (karta sportowa, vouchery), paczki świąteczne, dodatkowy dzień urlopu na profilaktykę zdrowotną.

Data publikacji: 2024-04-21