System Test Engineer, KATOWICE

Czym będziesz się zajmować?

Zakres obowiązków:

  • Weryfikacja jakości oprogramowania/systemu
  • Przygotowywanie scenariuszy testowych i przypadków testowych
  • Planowanie i wdrażanie procesów testowych
  • Raportowanie wyników testów
  • Analiza błędów oprogramowania i rekomendacja najlepszych rozwiązań
  • Wspieranie programistów pracujących w zespole projektowym

Kogo poszukujemy?

Poszukiwane kompetencje:
  • wykształcenie techniczne (informatyka, elekrotechnika, elektronika bądź pokrewne)
  • znajomość języków C, C++
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • podstawy elektroniki i narzędzi analizy (oscyloskopy, generatory, analizatory, etc.)
  • wiedza na temat protokołów przekazywania danych: CAN, FlexRay, LIN, Ethernet

Czego wymagamy?

rok doświadczenia na podobnym stanowisku
Znajomości:
  • C++
  • C
Mile widziane:
  • CAN
Języki:
  • Polski
  • Angielski

Jakie warunki i benefity otrzymasz?
  • 6000-12000 PLN miesięcznie
  • Umowa o pracę - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: Możliwa częściowo
  • Budżet szkoleniowy, Szkolenia wewnętrzne
  • Pakiet medyczny, Ubezpieczenie
  • Parking

Kim jesteśmy?
Software Test Group to dynamicznie rozwijająca się firma zajmująca się weryfikacją oprogramowania dla systemów wbudowanych. Nasza oferta obejmuje zewnętrzne testy oprogramowania oraz profesjonalne doradztwo w zakresie procesów testowania.
Data publikacji: 2024-04-21