Szef Kuchni w obiekcie hotelarsko-gastronomicznym, ŻORY

JAGA Recruitment Sp. z o.o. (podmiot wpisany do rejestru agencji zatrudnienia Certyfikat Marszałka Województwa Mazowieckiego nr 7363).

Aktualnie prowadzimy rekrutację stałą dla naszego klienta, który jest luksusowym kompleksem wypoczynkowo-gastronomicznym. Miejsce to charakteryzuje się najwyższym na śląsku standardem, a prowadzone jest przez grupę pasjonatów hotelarstwa i gastronomii. Stosunkowo młody obiekt cieszy się już dużym zainteresowaniem, dzięki swojej unikatowości.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko Szefa kuchni.

Miejsce pracy: Rybnik

Zadania:

  • Współzarządzanie operacyjne kuchnią, celem dążenia do osiągnięcia zaplanowanych zysków;

  • Podejmowanie działań ukierunkowanych na jakość i zyskowność świadczonych usług;

  • Zarządzanie personelem, celem stałego podnoszenia jakości przygotowywanych potraw oraz organizacja, rozliczanie i planowanie pracy zespołu;

  • Zarządzanie operacyjne obiektem w ramach dyżurów kierowniczych;

  • Współtworzenie ofert gastronomicznych;

  • Obserwowanie trendów, działań konkurencji i wprowadzanie nowości;

  • Kontrola kosztów prowadzonych działań;

  • Nadzór nad stanami magazynowymi;

  • Podtrzymywanie kontaktów z klientami;

  • Nadzór nad wizerunkiem oraz przestrzeganie procedur;

Nasze wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie w prowadzenie restauracji a la carte (najlepiej w obiekcie gastronomicznym lub hotelowym);

  • Doświadczenie w prowadzeniu imprez okolicznościowych, bankietów i organizacji śniadań;

  • Nienaganne umiejętności organizacyjne i hierarchizacja zadań;

  • Umiejętność zarządzania zespołem;

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne;

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe i rozbudowany system premiowy;

  • Dowolną formę współpracy: umowę o pracę bądź B2B;

  • Elastyczny czas pracy;

Data publikacji: 2024-04-26