Szukamy wózkowych z doświadczeniem‼ WYSOKI SKŁAD., HOLANDIA

Masz uprawnienia na wózek widłowy i szukasz dobrej pracy? Wykorzystaj swoje umiejętności w Holandii! Mamy oferty w całym kraju! Możesz pracować dla tak znanych firm jak CEVA, GXO, czy DHL - sam wybierz!

Co oferujemy?

- Atrakcyjną stawkę godzinową... nawet BARDZO ATRAKCYJNĄ jeśli Twoje uprawnienia dotyczą wysokiego składowania: od 13,41 EURO +8.33% Dodatek wakacyjny = 14.53 EURO brutto! - Bonusy płacowe np. +30% wieczory i nocki, +50% za pracę w soboty, +100% niedziele! - Minimum formalności i pomoc w zorganizowaniu wyjazdu za granicę - Bezpieczne zakwaterowanie oraz transport do/z miejsca pracy - Ubezpieczenie pracownicze i dostęp do opieki zdrowotnej - Umowę o pracę tymczasową na warunkach holenderskich - Pomoc koordynatorów na miejscu, aplikacje myOTTO oraz telefoniczny helpdesk po polsku dostępny 24/7

Główne zadania:

- obsługa wózka widłowego - rozładunek / załadunek towarów - magazynowanie różnego rodzaju przedmiotów

Nasze wymagania:

- dostępność na dłuższy okres min. pół roku - doświadczenie w obsłudze wózków widłowych oraz posiadanie uprawnień (lub chęć ich wyrobienia ;-))

Zgłoś się już teraz i zacznij zarabiać w EURO!

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Recruitment Sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce, KRS 0000365511, NIP 8961508583, REGON 021351810, KRAZ 23365. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.

Od momentu powstania w 2000 roku, OTTO Work Force stało się największym międzynarodowym dostawcą usług pośrednictwa pracy w Europie, posiadającym biura w HOLANDII, POLSCE, NIEMCZECH, BUŁGARII, RUMUNII, CZECHACH, SŁOWACJI, WĘGRZECH, CHORWACJI, a także UKRAINIE i MOŁDAWII. OTTO wierzy w rynek pracy bez granic i stawia na innowacyjność oraz szacunek dla pracowników międzynarodowych.

Od 2018 r. firma OTTO jest częścią GLOBAL OUTSOURCING GROUP INC. japońskiej agencji zatrudnienia notowanej na giełdzie w Tokio. Outsourcing INC. jest silnie obecny na rynku azjatyckim, w Australii, Europie i Ameryce Południowej. Grupa posiada ponad 30 spółek zależnych w Japonii i 60 na całym świecie, a jej łączne przychody przekraczają 3,5 mld euro rocznie.

Data publikacji: 2024-03-24