Technik procesu montażu, SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE

Prowadzimy rekrutację do nowej firmy, która dostarcza produkty dla branży medycznej i farmaceutycznej.

Zadania:

  • Kontrola parametrów pracy linii produkcyjnej

  • Podstawowe ustawienia maszyn produkcyjnych

  • Usuwanie drobnych awarii oraz podstawowa konserwacja

  • Wymiana materiałów eksploatacyjnych używanych w produkcji

  • Wsparcie techniczne zmiany

  • Kontrola jakości produktów

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w branży produkcyjnej

  • Umiejętność ustawiania parametrów maszyn

  • Podstawowa wiedza techniczna

  • Umiejętność rozwiązywania problemów

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie czterobrygadowym

  • Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę zawieraną bezpośrednio z pracodawcą

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i dodatek za pracę w systemie czterobrygadowym

  • Dofinansowanie do posiłków, karty sportowej, ubezpieczenia na życie i prywatnej opieki medycznej

  • Szkolenia i możliwość rozwoju w nowoczesnej firmie

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Data publikacji: 2024-04-23