Technik Utrzymania Ruchu Elektrycznego, SOSNOWIEC

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Dla naszego Klienta, globalnego lidera w produkcji maszyn budowlanych, kopalnianych, silników wysokoprężnych oraz turbin przemysłowych i lokomotyw elektryczno-spalinowych, poszukujemy ELEKTRYKA UTRZYMANIA RUCHU.

Miejsce pracy: Sosnowiec

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Przeglądy, konserwacja, i naprawa instalacji elektrycznych

  • Diagnozowanie i usuwanie awarii.

  • Prowadzenie dokumentacji serwisowej

  • Modernizacja i rozbudowa instalacji

  • Monitorowanie stanu technicznego

CZEGO OCZEKUJEMY:

  • Doświadczenie w obszarze utrzymania ruchu w zakładzie produkcyjnym

  • Wykształcenie techniczne w dziedzinie elektrotechniki lub automatyki

  • Doskonała znajomość układów elektrycznych i elektromechanicznych

  • Posiadanie aktualnych uprawnień SEP (E1, D1 - mile widziane)

  • Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym

  • Dobra organizacja pracy oraz zdolność skutecznego rozwiązywania problemów

  • Umiejętność efektywnej pracy w zespole

CO OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie: Oferujemy umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą, co daje pewność i bezpieczeństwo zatrudnienia

  • Dodatki za pracę nocną: Doceniamy pracę w nietypowych godzinach, dlatego oferujemy atrakcyjne dodatki za pracę w godzinach nocnych

  • Elastyczny system pracy: Nasz trzyzmianowy system pracy umożliwia dostosowanie grafiku do różnych preferencji, co sprawia, że praca z nami jest bardziej komfortowa

  • Rozwój zawodowy: Zapewniamy możliwość uczestnictwa w szkoleniach i programach rozwojowych, co pozwoli Ci nieustannie podnosić kwalifikacje zawodowe

  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych: Dbamy o Twoje dobre samopoczucie, oferując korzystny pakiet benefitów, w tym dofinansowanie do posiłków, opieki medycznej oraz karty sportowej

Data publikacji: 2024-04-21