Technik utrzymania ruchu, TCZEW

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Zadania:

  • diagnostyka i usuwanie bieżących awarii maszyn (praski ręczne, testery, wtryskarki, maszyny pakujące)

  • wykonywanie cyklicznej konserwacji, przeglądów technicznych i kalibracji narzędzi i urządzeń

  • rozwiązywanie problemów technicznych w sytuacjach awaryjnych

  • współpraca z inżynierami, produkcją oraz dostawcami i serwisami

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, bądź otwartość na zdobycie nowej wiedzy

  • wykształcenia min. średnie techniczne

  • uprawnienia SEP E1/D1 (grupa elektryczna) - mogą być do odnowienia

  • znajomość komponentów elektronicznych oraz technik pomiarowych

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej

  • znajomość obsługi komputera - pakiet Office

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz duża samodzielność pracy na stanowisku

  • pracę w systemie 1 zmiany (8-16)

  • pakiet benefitów: ubezpieczenie, pakiet medyczny, dodatki finansowe, infolinia - linia wsparcia

Data publikacji: 2024-04-21