Telefoniczny Doradca Klienta Biznesowego w CCIG Group Sp. z o.o., OPOLE

Agencja Zatrudnienia Unique People o numerze 27584 prowadzi kompleksowy zakres usług rekrutacyjnych dla wszystkich spółek CCIG Group.

Od ponad 22 lat specjalizujemy się w obsłudze klienta oraz wielokanałowej sprzedaży produktów i usług, a także realizujemy kluczowe projekty dla największych firm w Polsce i na świecie.

Nie masz problemu w nawiązywaniu kontaktów? Chcesz zdobyć doświadczenie w sprzedaży? Jesteś pozytywnie nastawiony na rozwój? Aplikuj do nas!

Twoje zadania:

  • Analiza potrzeb klienta i dopasowanie oferty,

  • Sprzedaż produktów i usług,

  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami.

Oczekujemy od Ciebie:

  • Dyspozycyjności min. 100 godzin w miesiącu,

  • Komunikatywności,

  • Zaangażowania w wykonywanie obowiązki,

  • Chęci rozwijania się w umiejętnościach sprzedażowych.

Oferujemy:

  • Profesjonalny pakiet wdrożeniowy na start,

  • Gwarantowaną stawkę godzinową 27,70 zł brutto + premię za wyniki,

  • Możliwość pracy zdalnej po okresie wdrożeniowym,

  • Konkursy z nagrodami,

  • Elastyczny grafik, dostosowany do Twoich potrzeb,

  • Biuro w centrum Opola,

  • Pracę w młodym zespole,

  • Możliwość awansu w strukturach firmy.

Nie czekaj i już teraz prześlij nam swoją aplikację!

Data publikacji: 2024-04-21