Telefoniczny Doradca Klienta projekt ubezpieczeniowy, KATOWICE

Agencja Zatrudnienia Unique People o numerze 27584 prowadzi kompleksowy zakres usług rekrutacyjnych dla wszystkich spółek CCIG Group.

Chcesz zarobić dużo w krótkim czasie? Nie czekaj, aplikuj i zdobądź doświadczenie z CCIG Group! :)

Twoje zadania:

  • obsługa infolinii sprzedażowej - obsługa umów klientów, w tym m.in. udzielanie informacji, doradztwo i zawieranie umów,

  • obsługa klientów i sprzedaż usług przy połączeniach wychodzących,

  • pozyskiwanie i utrzymanie klientów,

  • realizacja celów sprzedażowych,

  • aktualizacja danych w systemach.

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie średnie,

  • dyspozycyjność do pracy od pon. do pt. w godz. 9-17, w jednym tygodniu w ciągu miesiąca 11-19 oraz w jedną sobotę w miesiącu w godz. 9-15,

  • minimum 120 rbh w miesiącu,

  • zaświadczenie o niekaralności (ze względu na specyfikę projektu ubezpieczeniowego jest to wymóg prawny),

  • komunikatywność i umiejętność nawiązywania kontaktów,

  • umiejętność szybkiego uczenia się,

  • umiejętność pracy pod presją czasu,

  • zadaniowość i dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

  • stabilną pracę w nowoczesnym biurze w centrum Katowic - 5 min od dworca,

  • 2 wypłaty w miesiącu - nawet do 6000 tys. brutto

  • egzamin KNF,

  • pracę na pełny etat,

  • pomoc i wsparcie managera na każdym z etapów współpracy,

  • możliwość rozwoju zgodnie ze ścieżką karier,

  • karty rabatowe, owocowe dni, chill room, :)

  • tematyczne dni oraz konkursy z nagrodami.

Nie czekaj, aplikuj! :)

Data publikacji: 2024-04-21