Tester Automatyzujący Remote, REDŁOWO GDYNIA

Czym będziesz się zajmować?

Charakterystyka oferty:

  • Miejsce pracy: 100% zdalnie
  • Start: ASAP (max 30 dni wypowiedzenia)
  • Forma współpracy: B2B z ITFS, współpraca długofalowa
  • Stawka: 110-115 zł/h netto
  • Branża telekomunikacyjna
Zadania:
  • Naprawa i utrzymanie testów automatycznych realizowanych przez Dział Testów.
  • Tworzenie własnych automatów testowych (UFT One, Selenium, Appium lub inne)
  • Realizacja zadań testerskich (w tym automatyzacja i testy niefunkcjonalne)
  • Tworzenie i realizacja przypadków i scenariuszy testowych
  • Tworzenie i uruchamianie testów automatycznych, współudział w spójnym tworzeniu automatów testowych
  • Rozwój i utrzymanie wybranego frameworku testów automatycznych zgodnego z wytycznymi
  • Retesty poprawek.
  • Przygotowanie danych testowych
  • Rejestrowanie wyników testów w narzędziu ALM Quality Center (lub innym wskazanym) z uwzględnieniem dokumentacji przebiegu testu
  • Rejestrowanie i dokumentacja błędów we wskazanym narzędziu. W ramach identyfikacji przyczyny błędnego zachowania systemu oczekujemy: Analizy logów, komunikatów przychodzących i wychodzących; Weryfikacji przychodzących plików / strumieni danych; Weryfikacji wyników testów w systemach

Kogo poszukujemy?

Wymagania:
  • Minimum 4 lata doświadczenia w testach
  • Minimum 3 lata doświadczenia w testach automatycznych
  • Znajomość tematyki z zakresu testów bezpieczeństwa w tym bezpieczeństwa aplikacji webowych
  • Znajomość technologii: Java SE, SWING, HTML, JavaScript, CSS ,Bash/Shell , JDBC, Oracle, MySQL, MSSQL, PostgreSQL, MongoDB, Python, C#
  • Dobra znajomość framework’ów: ASP.net, Django
  • Znajomość architektury 3-warstwowej systemów informatycznych
  • Ogólna znajomość SOA oraz notacji UML
  • Znajomość narzędzi: SoapUI, SVN, GIT, Selenium WebDriver, Watij, Cypress, OpenText (Microfocus) UFT One/Developer, OpenText (Microfocus) ALM Quality Center, JIRA, Enterprise Architect, Appium, OpenText (Microfocus) UFT One/Developer na urządzeniach mobilnych
  • Znajomość metodyk i standardów realizacji testów: ISTQB, ISO29119
  • Znajomość metodyk/ zasad pracy: Agile, SCRUM

Czego wymagamy?

4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
Znajomości:
  • Test automation
Mile widziane:
  • SoapUI
  • SVN
  • SOA
  • HTML/CSS
  • Swing
  • Java SE
Języki:
  • Polski
  • Angielski

Jakie warunki i benefity otrzymasz?
  • 110-115 PLN miesięcznie
  • B2B - Stałe godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: W całości
  • Pakiet medyczny, Pakiet sportowy

Kim jesteśmy?
ITFS jest firmą consultingową z Trójmiasta, posiadającą także oddział w Warszawie. Zajmujemy się przede wszystkim rekrutacją specjalistów IT i tworzeniem projektowych Software House dla naszych Klientów z Polski oraz Europy Zachodniej.
Data publikacji: 2024-04-21