WEBMASTER, ZŁOTY STOK

Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
Zakres obowiązków:
  • Obowiązki:
  • Projektowanie, tworzenie i aktualizacja stron internetowych.
  • Współpraca z zespołem marketingowym w zakresie realizacji kampanii reklamowych.
  • Monitorowanie i analiza ruchu na stronach internetowych.
  • Rozwiązywanie problemów technicznych i wsparcie dla użytkowników.
  • Wdrażanie nowych rozwiązań i narzędzi.
  • Oczekiwania:
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • Znajomość języków programowania: Wordpress, HTML, CSS, JavaScript.
  • Umiejętność pracy z systemami CMS.
  • Znajomość narzędzi do analizy ruchu na stronie (np. Google Analytics).
  • Kreatywność i zaangażowanie w realizowane projekty.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Oferujemy:
  • Umowę zlecenie po okresie próbnym możliwość umowy o pracę lub b2b
  • Konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe.
  • Premie za realizację celów i dodatkowe bonusy.
  • Pracę w modelu hybrydowym (część pracy zdalnej, część w biurze).
  • Możliwość rozwoju i szkolenia w najnowszych technologiach.
  • Przyjazną atmosferę w zespole i wsparcie przełożonych.

Zmianowość: nie dotyczy
Data publikacji: 2024-02-01