WOŁÓW Pielęgniarka położna ratownik med. Punkt pobrań, WOŁÓW

Dołącz do naszej firmy i rozwijaj się razem z nami! Twórz Zespół profesjonalistów branży medycznej i pracuj w przyjaznej atmosferze. Zdrowie drugiego człowieka jest dla nas najwyższą wartością.

Zakres obowiązków:

  • Pobieranie materiału biologicznego w nowoczesnym punkcie pobrań

  • Rejestracja Pacjentów

  • Dbałość o profesjonalną obsługę Pacjenta

Oczekujemy:

  • Aktualnych uprawnień do poboru materiału biologicznego

  • Wykształcenia kierunkowego (pielęgniarka/pielęgniarz, położna, ratownik medyczny lub technik analityki medycznej)

  • Komunikatywności i miłego usposobienia

  • Skrupulatności i cierpliwości w realizacji codziennych zadań

Oferujemy:

  • Profesjonalny pakiet szkoleń, który przygotuje Cię do samodzielnej pracy

  • Przyjazną atmosferę i dużo uśmiechu każdego dnia

  • Niezbędny sprzęt do pracy (nowoczesne metody poboru materiału)

  • Zniżka na badania laboratoryjne dla pracownika i jego najbliższych

  • Praca w godzinach porannych - punkty pobrań pracują od godziny 6:00

  • Bezpieczne środowisko pracy i nowoczesne punkty pobrań

  • Możliwość pracy dodatkowej, jak i stałej pracy etatowej

  • Szkolenia merytoryczne rozwijające kompetencje zawodowe, jak i z rozwojem osobistym

Dodatkowo:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie

  • Wypłata dwuskładnikowa: podstawa + premia miesięczna

  • Program poleceń - wynagrodzenie za polecenie znajomych do pracy w badaj.to

Poza tym przy zatrudnieniu w oparciu o umowę o pracę oferujemy:

  • Dofinansowanie do wypoczynku (wczasy pod gruszą)

  • Karta Multisport, umożliwiająca korzystanie z obiektów sportowych i rekreacyjnych

  • Ubezpieczenie grupowe dla pracownika i jego najbliższych

badaj.to Sp. z o.o. to sieć laboratoriów medycznych, które od ponad 30 lat - pod marką Śląskie Laboratoria Analityczne i badaj.to - wykonują badania laboratoryjne Klientom indywidualnym oraz podmiotom leczniczym. Wśród naszych Kontrahentów znajdują się zarówno szpitale, przychodnie jak i gabinety specjalistyczne.

Data publikacji: 2024-04-21