Ślusarz narzędziowy, TYCHY

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Tychy

Jeżeli pracowałeś przy formach wtryskowych - zaaplikuj - wszystkiego Cię nauczymy!

Zakres obowiązków:

  • Naprawa, konserwacja i regeneracja tłoczników

  • Przygotowywanie tłoczników do procesu produkcyjnego

  • Wykonywanie przeglądów zgodnie z określonym harmonogramem

  • Diagnozowanie, analiza i proponowanie rozwiązań mających na celu usprawnienie pracy w przyszłości

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane w banży automotive)

  • Znajomość rysunku technicznego

  • Znajomość narzędzi do obróbki tj. tokarka, frezarka, szlifierka

Mile widziane:

  • Uprawnienia do spawania metodą TIG 141

  • Uprawnienie na wózki widłowe UDT

  • Uprawnienia do obsługi suwnicy UDT

Godziny i czas pracy:

  • Poniedziałek - Piątek

  • System 3 zmianowy: 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio przez pracodawcę

  • Wczasy pod gruszą

  • Multisport

  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie

  • Możliwości szkoleń zawodowych oraz pracę w międzynarodowym środowisku

Data publikacji: 2024-04-24