Ślusarz Pomocnik operatora CNC, BIAŁYSTOK

Jesteśmy częścią wielkich projektów.

Pracuj nad wymagającymi projektami! Bądź częścią zespołu PLUM, który ma realny wpływ na rozwój produktu. Dołącz do PLUM i skoncentruj się na tym co lubisz i robisz najlepiej.
Nasz zespół to niemal 400 specjalistów, w tym z zakresu elektroniki, mechaniki, informatyki oraz wzornictwa przemysłowego.

Zadania:

  • Przygotowanie materiału do obróbki

  • Obróbka detali metodą skrawaniem

  • Montaż na podstawie rysunku technicznego

  • Wykonywanie prac ślusarskich

  • Kontrola wymiarów i ich tolerancji zgodnie z rysunkiem

Oczekiwania:

  • Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi: tj. suwmiarka, mikrometr

  • Znajomość i umiejętność czytania rysunku technicznego

  • Znajomość obsługi obrabiarek CNC (atut dodatkowy)

  • Podstawowa wiedza w zakresie obróbki materiałów

  • Umiejętność organizacji pracy własnej

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Sumienność i dokładność

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • Naukę obsługi tokarki, frezarki konwencjonalnej, programowania obrabiarek sterowanych numerycznie

  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności oraz doświadczenia

  • Pracę w Ignatkach - darmowy bus pracowniczy

  • Możliwość rozwoju - szkolenia zawodowe

  • Dofinansowanie do kursów i studiów

  • Atrakcyjne i przyjazne warunki pracy

  • Szeroki wachlarz benefitów pracowniczych

Data publikacji: 2024-04-21