.NET Developer, ŁUCKA WARSZAWA

Czym będziesz się zajmować?

Dla naszego Klienta działającego w branży ochrony środowiska, poszukujemy doświadczonego i zaangażowanego Programisty .NET. Dołącz do naszego zespołu i pracuj w stabilnym i rozwojowym projekcie!

  • Tryb pracy: hybyrdowo z Warszawy
  • Stawka: 110-125 zł/h netto na B2B
Obowiązki:
  • Rozwój oprogramowania: tworzenie, projektowanie i rozwijanie aplikacji internetowych oraz usług sieciowych w oparciu o technologie .NET, korzystając głównie z języka C# oraz ASP .NET Core MVC
  • Tworzenie i utrzymywanie API
  • Optymalizacja wydajności kodu i zasobów
  • Dbanie o bezpieczeństwo aplikacji
  • Integracja z bazami danych, zarządzanie dostępem do danych
  • Współpraca z zespołem: aktywne uczestnictwo w procesie deweloperskim
Oferujemy:
  • Przelew w dogodnej formie (bez split payment)
  • Pracę hybrydową w biurze w centrum Warszawy
  • Krótki 14-dniowy termin płatności faktury
  • Bogaty pakiet usług prywatnej opieki medycznej
  • Dostęp do platformy kafeteryjnej MyBenefit (umożliwiającej zamawianie kart Multisport, kart przedpłaconych do Ikea, Zalando, Notino i wielu innych)

Kogo poszukujemy?

Wymagania:Must have:
  • Wykształcenie wyższe
  • Bardzo dobra znajomość: C#, ASP .NET Core MVC, PHP, REST API
  • Znajomość zagadnień związanych z protokołem HTTP, w tym tworzenia REST API
  • Umiejętność pracy w środowisku systemu Linux, korzystania z systemu kontroli wersji GIT
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Dużym plusem jest posiadanie certyfikatów potwierdzających posiadanie kompetencji do wymaganej roli
Nice to have:
  • Doświadczenie w pracy z Azure i Amazon Cloud
  • Doświadczenie w pracy w Dockerze
  • Dobra znajomość baz danych NoSQL – MongoDB
  • Znajomość języka UML

Czego wymagamy?

3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
Znajomości:
  • PHP
  • REST
  • Git
  • HTTP/HTTPS
  • Linux
  • C#
  • ASP.NET
  • ASP .NET Core MVC
Mile widziane:
  • Azure
  • AWS
  • Docker
  • NoSQL
Języki:
  • Polski
  • Angielski

Jakie warunki i benefity otrzymasz?
  • 110-125 PLN miesięcznie
  • B2B - Stałe godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: Możliwa częściowo
  • Pakiet medyczny, Pakiet sportowy

Kim jesteśmy?
Jesteśmy zespołem dynamicznych, doświadczonych Konsultantów i Ekspertów, działających na polskim i europejskim rynku B2B od niemal 20 lat. W wyniku dotychczasowej, długotrwałej współpracy naszej kadry oraz wspólnie zrealizowanych przedsięwzięć, powstał pomysł na wspólną realizację nowych rozwiązań ukierunkowanych na innowacyjne technologie wspierające procesy biznesowe klientów, w unikalny, niespotykany na rynku sposób.
Data publikacji: 2024-04-21