.NET Fullstack Developer, CENTRUM WARSZAWA

Czym będziesz się zajmować?

Dla klienta z obszaru finansowego poszukujemy .Net Fullstack DeveloperaProponujemy:

  • Pracę hybrydową: raz na 2 tygodnie w biurze w Warszawie lub Łodzi (do wyboru),
  • Pracę w instytucji finansowej, która posiada jeden z największych działów IT w Polsce – ok. 2 000 pracowników,
  • Stabilne warunki zatrudnienia – oferta zakłada długofalową współpracę,
  • Okazja do współpracy z doskonałymi specjalistami, którzy bardzo chętnie dzielą się wiedzą,
  • Różnorodność narzędzi zapewnia rozwój i brak monotonii,
  • Dobra atmosfera w zespole – istotne są dla nas takie wartości jak: otwartość, szacunek, wzajemna pomoc i wsparcie w rozwoju,
  • Cenimy pasje naszych pracowników, dlatego u nas doświadczysz work-life balance.

Kogo poszukujemy?

Zadania:
  • development front-endu aplikacji
  • implementacja warstwy back-end w architekturze mikroserwisowej
  • tworzenie testów automatycznych (e2e) i jednostkowych
  • uczestnictwo w pracach projektowych i wdrożeniowych
  • wsparcie powdrożeniowe systemów wytwarzanych przez nasz zespół
Oczekiwania:
  • programowanie obiektowe z wykorzystaniem języka C# i frameworka .NET Core w podejściu SOLID
  • projektowanie i programowanie warstwy front-end z wykorzystaniem frameworka Angular i języka TypeScript
  • projektowanie relacyjnych baz danych z wykorzystaniem Microsoft SQL Server
  • konteneryzacja z wykorzystaniem Docker i Kubernetes
  • tworzenie testów jednostkowych, automatyzacja testów (testy e2e)

Możemy rozpocząć współpracę poprzez B2B lub UoP.

Oferta dotyczy współpracy stałej u jednego klienta, nie umieszczamy Konsultantów w różnych projektach/zespołach. Spotkasz się z zespołem 2 razy w miesiącu w dogodnej lokalizacji (Łódź-centrum/ Warszawa-centrum).

Rekrutacja jest jednoetapowa, a feedback zapewniamy w ciągu kilku dni od przesłania CV.

Czego wymagamy?

3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
Znajomości:
  • Kubernetes
  • Docker
  • C#
  • Angular
  • .NET Core
Języki:
  • Polski
  • Angielski

Jakie warunki i benefity otrzymasz?
  • 18000-25000 PLN miesięcznie
  • B2B - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: Możliwa częściowo
  • Budżet szkoleniowy, Szkolenia wewnętrzne
  • Parking, Parking rowerowy, Pokój relaksu

Kim jesteśmy?
KREUJEMY REZULTATY
Korzystając z efektywnych, sprawdzonych modeli i rozwiązań, wypracowanych we współpracy z Klientami, jesteśmy w stanie zagwarantować naszym Klientom optymalną realizację projektów, dostosowaną zasobowo i terminowo do ich potrzeb.
Data publikacji: 2024-04-22