Account Manager Litwa Łotwa Estonia, WARSZAWA

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Pozyskiwanie nowych Klientów na rynku wschodnim. Negocjowanie warunków oraz zawieranie umów handlowych. Analizę rynku, docieranie do klientów i rozpoznawanie ich potrzeb. Przygotowywanie i prezentacja ofert handlowych z wykorzystaniem najlepszych doświadczeń spółki i trendów rynkowych. Budowanie i utrzymywanie długofalowych partnerskich relacji biznesowych. Koordynację projektów w wyznaczonych ramach czasowych. Realizowanie założonych planów sprzedażowych. Raportowanie bieżących wyników pracy. Przygotowywanie kosztorysów, kalkulacji. Zapewnienie profesjonalnej obsługi posprzedażowej oraz rozszerzanie współpracy z istniejącymi Klientami Biznesowymi. WYMAGANIA: Biegłej znajomości języka angielskiego i rosyjskiego w mowie i piśmie (warunek konieczny). Zmysłu technicznego oraz umiejętność przekazania wiedzy technologicznej. Doświadczenia w zarządzaniu sprzedażą. Doskonałych umiejętności komunikacyjnych. Efektywnej organizacji pracy i zarządzania czasem. Nastawienia na cel oraz pro aktywność w działaniu. Gotowości do zagranicznych wyjazdów służbowych. Czynnego prawa jazdy kat. B. Mile widziana: Wiedza techniczna z branży poligraficznej. Umiejętność wykonywania kalkulacji projektowych. OFERUJEMY: Pracę w renomowanej firmie w branży poligraficznej. Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracy. Możliwość rozwoju w strukturze firmy. Szkolenia podnoszące kompetencje zawodowe. Prywatną opiekę medyczną. Grupowe ubezpieczenie na życie.
Data publikacji: 2024-05-22