Agent Celny Kopytów k./Błonia, KOPYTÓW

DTW LOGISTICS Group Sp. z o.o. - to wiodący operator logistyczny o zasięgu europejskim, posiadający cztery oddziały w Polsce. Nasza działalność obejmuje spedycję drogową, morską i lotniczą, logistykę magazynową oraz usługi celne. 'Robimy logistykę. Jesteśmy po to, aby spełniać oczekiwania Klienta'. Fundamentem naszej działalności są profesjonalizm, orientacja na jakość oraz zaangażowanie we współpracę z Klientami. Nasi Pracownicy, to ludzie z pasją. Doświadczenie, które zdobywają w firmie przekładają na realizowanie celów zawodowych. Nasza wizja: 'Dla Pracowników i Klientów być partnerem pierwszego wyboru.'

Twój zakres obowiązków:

  • Przyjmowanie zleceń do odprawy celnej.

  • Sporządzanie dokumentacji celnej.

  • Dokonywanie zgłoszeń celnych.

  • Monitorowanie przebiegu odpraw celnych.

  • Reprezentowanie firmy oraz jej klientów przed organami celnymi.

  • Ścisła współpraca z działami spedycji oraz magazynem.

  • Kształtowanie właściwego wizerunku firmy.

Nasze wymagania:

  • Min. 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku Agenta Celnego.

  • Wpis na listę agentów celnych.

  • Znajomość programu obsługi celnej Huzar Software

  • Doskonała umiejętność organizacji czasu pracy oraz radzenia sobie w sytuacjach stresowych.

  • doświadczenie w pracy z towarami akcyzowymi - mile widziane

To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu wewnętrznego.

  • Możliwość tworzenia oraz kreowania własnych pomysłów i rozwiązań.

  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole w nowocześnie zarządzanej firmie.

  • Atrakcyjny pakiet benefitów ( MultiSport, opieka medyczna, ubezpieczenia grupowe).

  • Niezbędne narzędzia do realizacji powierzonych obowiązków.

Data publikacji: 2024-04-25