AI Senior Python Engineer, WADOWICKA KRAKÓW

Czym będziesz się zajmować?

Obowiązki:

  • Opracowywanie algorytmów od badań do wdrożenia
  • Współpraca z różnorodnymi zespołami, w tym programistami, menedżerami produktów i ekspertami
  • Projektowanie, wdrażanie i testowanie modeli uczenia maszynowego w celu spełnienia celów biznesowych
  • Ocena i sugerowanie narzędzi ML/LLM w celu zwiększenia efektywności
  • Raportowanie bezpośrednio do najwyższego kierownictwa
  • Udział w automatyzacji, dostarczaniu i ulepszaniu rozwiązań ML
  • Bycie na bieżąco z najnowszymi technologiami zapewniającymi korzyści klientom
  • Ścisła współpraca z zespołami ds. produktu, inżynierami i interesariuszami

Kogo poszukujemy?

Wymagania:
  • Wymagany jest tytuł licencjata uzyskany na renomowanej uczelni
  • Silna motywacja i talent do rozwiązywania problemów
  • Co najmniej 6 lat doświadczenia jako inżynier backendu i/lub ML
  • Możesz przewodzić i dostarczać wyniki w złożonych projektach
  • Niezbędna jest biegła znajomość języka Python oraz języka Java lub C#
  • Bardzo pożądana jest znajomość wzorców architektury oprogramowania i wdrażania, w szczególności mikrousług
  • Kluczem są silne umiejętności komunikacji i współpracy
  • Chętnie uczysz się i dostosowujesz do nowych technologii i koncepcji
Mile widziane:
  • Ekspert w zakresie narzędzi i frameworków ML/Generative AI, takich jak LLM, LangChain, Hugging Face Transformers, TensorFlow, PyTorch lub podobnych
  • Znajomość koncepcji DevOps, takich jak ciągła integracja (CI) i ciągłe wdrażanie (CD)
  • Doświadczenie z: Big Data, SQL, Red Shift, AWS, GPT, ETL, Infrastrukturą
  • Posiadać praktyczne doświadczenie w opracowywaniu rozwiązań z wykorzystaniem LLM

Czego wymagamy?

6 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
Znajomości:
  • C#
  • Java
  • Python
  • ML
  • Problem solving
  • Big Data
  • DevOps
Języki:
  • Polski
  • Angielski

Jakie warunki i benefity otrzymasz?
  • 30000-40000 PLN miesięcznie
  • B2B - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: Brak
  • Budżet szkoleniowy, Szkolenia wewnętrzne, Klasy językowe
  • Pakiet medyczny, Ubezpieczenie, Pakiet sportowy
  • Płatny "urlop" dla B2B

Kim jesteśmy?
Prowadzimy Systematyczne Badania Rynku, Co Pozwala Naszym Zespołom Digital Być O Krok Przed Konkurencją.
Oferujemy między innymi usługi rekrutacyjne dla StartUpów, IT, usług wspólnych i branży finansowej. Łączymy najbardziej innowacyjne organizacje z najlepszymi ludźmi na rynku.
Data publikacji: 2024-04-21